Yüzmilyonlarca Ripple Harekete Geçti! “XRP Selloff’u Olabilir”

Kriptocat Haber Editörü
Yüzmilyonlarca Ripple Harekete Geçti! “XRP Selloff’u Olabilir”

Kripto para işlemlerini izleyen bir platform olan Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre Ripple eski kurucularından olan Jed McCaleb, blockchain şirketinden 408 milyon XRP’lik yüklü miktarda coin aldı. Ayrıca Ripple ve Latin Amerika’daki Bitso dahil olmak üzere birkaç büyük kripto borsası, birbirleri arasında 110 milyon XRP’lik transfer sağladı.

Blockchain şirketi ve borsalar milyonlarca dolarlık XRP’yi harekete geçirdi

Takip olanağı sunan Whale Alert, toplam 110 milyon XRP’lik transferlerin gerçekleştiğini tespit etti. Verilere göre bunların 20 milyonu Meksika’daki eski ortağı olan Bitso’ya gönderildi. Kripto borsası Bitso, 2.2 milyar dolarlık değeri ile Latin Amerika bölgesinde 1 milyar dolarlık değerlemeyi aşan ilk kripto para birimi şirketi. Bitso’nun yanı sıra ABD merkezli Coinbase borsası tarafından dahili olarak toplam 61.999.980 XRP’lik işlemler gerçekleştirildi. Bittrex, iki transferde 18 milyon XRP’yi Upbit’e taşıdı.

Yüzmilyonlarca Ripple Harekete Geçti! “XRP Selloff’u Olabilir”

Ripple, McCaleb’a XRP yolladı

Blockchain devinin kurucu isme yolladığı miktar 408 milyon token. Yani, 420 milyon dolar değerinde. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Jed McCaleb, Ripple ile sözleşmesinin bir parçası olarak düzenli zaman aralıklarıyla aldığı XRP tokenlerini hızlı bir şekilde elden çıkarmasıyla ünlü. XRPScan verilerine göre McCaleb yine şaşırtmadı ve 30 Mayıs’tan bu yana satış yaptığı ortaya çıktı. Ripple Labs kurucu ortağı ve Stellar’ın yaratıcısı olan McCaleb’in cüzdanında mevcut durumda 633.699.648 XRP bulunuyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.