Yine Elon Musk Yine Dogecoin: Hiç Satmadım, Satmayacağım!

Kriptocat Haber Editörü
Yine Elon Musk Yine Dogecoin: Hiç Satmadım, Satmayacağım!

Kripto para dünyasında 2021 yılını nasıl bilirdiniz şeklinde bir soru sorulsa muhtemelen cevabınızın içerisinde Elon Musk ve Dogecoin olurdu.

Elon Musk ve Dogecoin

2021 yılını neredeyse yarılayacağız. Bu yıl en çok öne çıkan konu kuşkusuz DOGE ve onunla ilgili paylaşımlar yapan Elon Musk oldu. “Gün geçmiyor ki, Elon Musk’tan bir tweet gelmesin” sözü, artık sıradan bir hal aldı. Bu sıradanlığa bakmayız siz, her tweet aslında milyon dolarları, yerine göre de milyar dolarları meme coin Dogecoin’e taşıdı.

Alemi nasıl bilirdiniz sorusunun cevabını şimdilerde “Dogecoin gibi” ifadesi aldı. Dahası da var. “Nasıl yükseliş bekliyorsun” sorusuna da artık “Dogecoin gibi” cevabı veriliyor. Yani sizin anlayacağınız Dogecoin ile başlayan cevaplar artık bitmeyecek. Sadece cevaplar mı? Elbette ki hayır. Elon Musk’ın tweetleri de bitmeyecek. Şimdi yeni bir tweet ile karşımızda. Son tweet’inde Musk, kendisinin “En büyük Doge hodler’ı” olduğunu söyleyen bir kullanıcıya, Dogecoin satmadığını ve satmayacağını söyledi.

Bu ifade size şaşırtıcı gelebilir. Ancak Musk ile ilgili belki de şüpheleri giderecek bir cevap. Zira çoğu kimse onun DOGE güzellemesi yapıp fiyatı artırıp sattığını düşünüyor. Verilen cevap kesin ifadelerle dolu olsa da fiyat Kriptokoin.com olarak vurguladığımız üzere 1 Dolar seviyesine geldiğinde Musk’ın görüş değiştirmeyeceğinin garantisi bulunmuyor. Bu garantinin olmadığını Tesla’nın Bitcoin ödemelerindeki yaklaşımında zaten tecrübe etmiş durumdayız. Dogecoin (DOGE) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.