XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC: Dipleri Satın Alma Zamanı Mı?

Kriptocat Haber Editörü
XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC: Dipleri Satın Alma Zamanı Mı?

XRP ve başlıkta verdiğimiz altcoin’ler için dipleri satın alma zamanı mı? Altcoin sezonunun yükselişi ve Bitcoin hakimiyetindeki düşüş birbiriyle bağlantılı faktörlerdir. Açık olan şey, Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) ve diğer altcoinlere olan ilgideki belirgin artış. Google trend verileri, bu Altcoin’lerin son birkaç aydır ilgi kazandığını gösteriyor. Ünlü bir analist olan Credible Crypto, piyasa düzeltmesinin ortasında bu altcoinlerin 7’sini “yüksek potansiyelli” olarak isimlendirdi. Tweet’ine göre, “dip” noktaları arayan traderlar için şimdiki seviyeler mükemmel bir satın alma fırsatı oluşturdu.

XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC: Dipleri Satın Alma Zamanı Mı?

XRP ve diğerleri

Credible Crypto, yatırımcıların bakması gereken iki özel koin olan Bitcoin Cash (BCH) ve Hedera Hashgraph (HBAR) olarak iki belirli koin’i belirledi.

Analiste göre, birçok trader BCH’ye çok fazla yönelmedi.  Yazım sırasında 10. en büyük kripto para olan BCH, 1250 dolardan işlem görüyordu. Coinmarketcap’e göre son 24 saatte %1,63 fiyat düzeltmesine tanık oldu.  54. sırada yer alan Hedera Hashgraph (HBAR), Elon Musk’ın sürdürülebilir kripto para çağrıları sonrasında kısa süre önce popülerlik kazandı. Yazının yazıldığı sırada, 0.33 $ seviyesinden işlem görüyordu. Ancak, ivme kazanmak için belirli bir fiyat seviyesi olan 0.35 $ seviyesinin korunması gerekiyor.

XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC: Dipleri Satın Alma Zamanı Mı?

Bu noktada ünlü trader HBAR’la ilgili olarak pump hareketinin 0i24 Dolar seviyesinden başladığını belirterek şimdi %40 daha yüksek sevilerde işlem gördüğünü ve gidecek yerinin olduğunu belirtiyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.