Usta Trader’dan Dogecoin Uyarısı: Önce Bu Seviyelerde Çakılacak, Sonra Fırlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
Usta Trader’dan Dogecoin Uyarısı: Önce Bu Seviyelerde Çakılacak, Sonra Fırlayacak!

Yaygın olarak takip edilen ünlü trader ve analist Loma, Dogecoin (DOGE)’in boğa piyasasının bir sonraki ayağını başlatmadan önce önemli bir geri çekilme ile karşı karşıya kalabileceği konusunda bir uyarıda bulunuyor.

Loma: Dogecoin fiyatı önemli bir geri çekilme ile karşı karşıya!

Yeni analizinde ünlü kripto analisti Loma, 157.600 takipçisine, Tesla CEO’su Elon Musk‘un popüler skeç komedi programı Saturday Night Live’da (SNL) görünmesinin bir haber satma etkinliği olduğuna inandığını söyledi. Loma konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DOGE SNL Oyun Planı: Fiyat, SNL’ye doğru yükseliyor, Underwhelming SNL, Yaklaşık 0,45 dolar – 0,50 dolar alanına geri çekiliyor, Bir süreliğine konsolide oluyor.

Usta Trader’dan Dogecoin Uyarısı: Önce Bu Seviyelerde Çakılacak, Sonra Fırlayacak!Kaynak: Loma/Twitter

Analist: DOGE’nin cari fiyat hareketi, Nisan ortasındaki piyasa yapısını yansıtıyor

Analistin grafiğine göre, DOGE‘nin cari fiyat hareketi, Shiba Inu’dan esinlenen varlığın 0,16 dolara düşmeden önce 0,45 dolara fırladığı Nisan ortasındaki piyasa yapısını yansıtıyor. Loma, dördüncü en büyük kripto varlığında kısa vadeli düşüş yaşarken, düzeltmenin düşüşlerde satın alma fırsatı olduğunu iddia ediyor. Loma konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Satış tarafı likidite krizi’ni bir meme olarak kullanmaktan hoşlansak da… DOGE’de bir süredir scaling yapıyorum ve kesinlikle böyle hissettiriyor… SNL dökümünün satın almak için olacağını düşünüyorum. Yeni bir ayı döngüsü başlamadan önce 0,40 doların altında işlem yaparsak şok oluruz.

Usta Trader’dan Dogecoin Uyarısı: Önce Bu Seviyelerde Çakılacak, Sonra Fırlayacak!

Loma: DOGE 1,00 dolarlık hedefine doğru yükselişine devam edecek

Loma, düzeltmeden sonra, DOGE’nin 1,00 dolarlık hedefine doğru yükselişine devam ettiğini öngörüyor. Kripto para analistin senaryosunu takip ederse, 0,45 dolardan 1,00 dolara geçiş %122’nin üzerinde potansiyel kazançları temsil eder. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken DOGE %24 oranında düşüşle 0,53 dolardan işlem görüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.