Usta Trader: Bu 2 Altcoin Patlayarak Top 10’a Girecek!

Kriptocat Haber Editörü
Usta Trader: Bu 2 Altcoin Patlayarak Top 10’a Girecek!

Popüler trader ve analist Elliot Wainman, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasına girme şansı olduğunu söylediği iki altcoin projesinin adını veriyor.

Elliot Wainman, Polygon (MATIC) platformundaki yeni işlemlerin patlamasını ele alıyor

Yeni bir videoda Elliot Wainman, Polygon (MATIC) platformundaki yeni işlemlerin patlamasını ele alıyor. MATIC, Ethereum ağında daha hızlı, daha ucuz işlemler sağlayan çok zincirli bir ölçekleme protokolü olan Polygon ağına güç veren bir Ethereum tokenidir. Elliot Wainman’a göre Polygon’un patlaması, Binance Smart Chain’in (BSC) meteorik yükselişine benziyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 Bu gördüğüm tam olarak aynı büyüme modeli. Polygon’un bir Binance veya bir BNB boyutuna ulaşacağına inanmasam da bazı akıllı sözleşme Blockchain’leri için gördüğümüz gerçek değerlemeye yaklaşması gerektiğine dair burada bir anlatı olduğuna inanıyorum. Henüz canlı işlevsellik bile yok.

Usta Trader: Bu 2 Altcoin Patlayarak Top 10’a Girecek!Kaynak: Alex Svanevik/Twitter

Elliot Wainman: ilk 10’a girebileceğine inandığım diğer altcoin Solana!

Analistin ilk 10’a girebileceğine inandığı diğer altcoin Solana (SOL)’dır. Elliot Wainman, Solana’nın Cardano veya Polkadot’tan daha fazla değer sağladığını, ancak önemli ölçüde daha küçük bir piyasa değerine sahip olduğunu ve SOL’un yükselmeye hazır olabileceğini işaret ediyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Görünüşe göre bu şey hala yırtılmaya hazır. Önünde hala büyük bir parabolik hareket varmış gibi geliyor. Bunu Solana’ya 12 milyar dolara bakarak söylememin nedeni… Solana, Binance Smart Chain dışında Ethereum’un tartışmasız en uygun alternatifi ve bu nedenle 12 milyar dolar piyasa değeri var. Şimdi 16. sıraya baktığımızda, burada Cardano’nun bugün olduğundan daha fazlasını yaptığını ve belki de o projeler kadar değerli olması gerektiğini görüyoruz.

Usta Trader: Bu 2 Altcoin Patlayarak Top 10’a Girecek!

Elliot Wainman: Solana ve Polygon yaptıklarıyla nihayet burada fark ediliyor

Elliot Wainman, kripto kullanıcılarının nihayet geçerli Ethereum rakipleri olarak Solana ve Polygon’un artı potansiyeline uyandığına ve bu platformlarda sağlam bir kullanıcı deneyimi bulduğuna inanıyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ancak Solana, Polygon, Binance Smart Chain gibi şeylerde ve tabii ki piyasaya sürüldüklerinde Polkadot ve Cardano gibi şeylerde büyük bir fırsat var. Ama şu anda olan şeyin bu olduğuna inanıyorum. Solana ve Polygon, bir ton işlevsellik sunan aslında yaptıklarıyla nihayet burada fark ediliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.