Usta Analist, Ripple, Doge ve 5 Altcoin’i Patlatacak Seviyeleri Verdi!

Kriptocat Haber Editörü
Usta Analist, Ripple, Doge ve 5 Altcoin’i Patlatacak Seviyeleri Verdi!

Usta kripto para analisti Scott Melker, piyasa değerine göre en iyi altcoin projelerinden bazılarının izliyor ve onlar için kilit seviyeleri açıklıyor. İşte Scott Melker’dan Ethereum, Binance Coin, Cardano, Dogecoin, XRP, Polkadot ve Uniswap tahminleri…

Scott Melker: Cardano için 1,50 dolarlık seviyenin önemli bir seviye olduğu açık

Başarılı analist Scott Melker, popüler altcoin Cardano‘nun mevcut fiyat hareketinin yönlü belirsizlik gösterdiğini, ancak izlenmesi gereken kilit seviyenin 1,50 dolar olduğunu söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA/USD paritesi: Gerçekten brüt grafik, bakması garip bir durumda… Büyük hareket yukarı, büyük hareket aşağı. Her türlü kararsızlık, her yerde fitiller… Sadece okunması çok zor bir tablo. Yine de 1,50 dolarlık seviyenin önemli bir seviye olduğu açık.

Usta Analist, Ripple, Doge ve 5 Altcoin’i Patlatacak Seviyeleri Verdi!

Scott Melker: Ethereum 3.000 doların hemen altındaki direnci kırmalı!

Ethereum ile ilgili olarak Scott Melker, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto paranın karmaşık bir ters baş ve omuz modeli oluşturduğunu ve yeni bir ralliyi ateşlemek için direnç seviyesini 3.000 doların hemen altında aşması gerektiğini söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Lider altcoin Ethereum‘da yükseliş hissetmeye başlamak için tam burada bu direncin kırılmasını görmemiz gerekiyor… Bu formasyonun derinliğine dayanarak, buradaki hedefin nihayetinde 4.133 dolar civarında olacağını görebilirsiniz.

Scott Melker, popüler altcoin Binance Coin için seviyeleri sıralıyor

Binance Coin (BNB) söz konusu olduğunda Scott Melker, bunun aynı zamanda “karmaşık bir baş ve omuzlar” modeli oluşturduğunu söylüyor. Analist, şu anda 380 dolar civarında işlem gören varlığın 420 doların üzerinde dirençle karşılaşacağını tahmin ediyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BNB/USD tam olarak daha önce gösterdiğim ETH/USD grafiğine benziyor. Bir çeşit karmaşık ters baş ve omuzlar modeli. Eğer patlarsa, bize bu bölgelerde bir yerlerde bir hedef verebilir ve 423 doların muhtemelen kilit bir direnç olacağını ve tüm bu alanın 500 dolar civarında, belki 510 dolar, 520 dolar gibi bir şey olduğunu görebilirsiniz… Bunun gibi bir şey.

Usta Analist, Ripple, Doge ve 5 Altcoin’i Patlatacak Seviyeleri Verdi!

Scott Melker: Güçlü altcoin Ripple ve Dogecoin’de yükselişteyim!

Ripple’ın yerel tokeni XRP’ye gelince analist, 0,79 doların üzerinde işlem yapmaya devam edebildiği sürece kripto para biriminde yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor. Dogecoin‘e (DOGE) dönersek, Scott Melker meme kripto parasının Pazartesi günü 0,30 doların biraz altından 0,40 doların üzerine çıkmasının, yaklaşmakta olan bir kopuşun göstergesi olduğunu söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bir kopuş ve yeniden test gibi görünüyor. Sorun yine hacim yok. Ancak teknik açıdan bakıldığında, direnç olarak bir, iki, üç, dört dokunuş ve ardından şimdi destek olarak iki dokunuş. Bu, Bitcoin’in ne yaptığına bağlı olarak teorik olarak yukarı çıkmalıdır.

Scott Melker: Polkadot ve Uniswap için bu seviyeler ve modeller kritik!

YouTuber, bir ralliyi onaylamak için Polkadot’un (DOT) mevcut “temel desteğinin” yaklaşık 22 doların üzerinde olması gerektiğini söylüyor. Öte yandan güçlü altcoin Uniswap (UNI), Scott Melker’e göre, yükseliş salınımı başarısızlık desenleri (SFP’ler) sergiliyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

USD paritesindeki UNI, doğrudan kilit desteğe sıçradı. Söylemesi çok zor ama görünüşe göre, bunlar tam burada çok yükselen SFP’ler… Altına inen üç fitil likidite buldu ve altoin fiyatı yükseldi.

Usta Analist, Ripple, Doge ve 5 Altcoin’i Patlatacak Seviyeleri Verdi!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Ortaya Çıktı: Balinalar, Düşüşlerde Ethereum ve Bu 3 Altcoin’den Topluyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.