Ünlü Türk Oyuncu Kripto Para Uzmanı Çıktı!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Türk Oyuncu Kripto Para Uzmanı Çıktı!

Ünlü Türk oyuncular, hızla büyüyen Bitcoin ve kripto para piyasasına ilgi duymaya devam ediyor. Gülben Ergen’in ardından ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse’nin piyasaya ilgi duyduğu ortaya çıktı. Hazal Küçükköse’nin bir kripto para uzmanı olduğu belirtiliyor.

Ünlü oyuncu Hazal Küçükköse kripto para uzmanı çıktı!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, kısa süre önce Gülben Ergen kripto paralara yatırım yaptığını açıkladı. “Bana, unutmayın ki, hiçbir şey olmaz” cümlesini NFT olarak satışa çıkaran Gülben Ergen kripto piyasasına yabancı kalmadığını ortaya koydu.  Gülben Ergen kripto paralara yatırım yaptığını ve bir miktar Bitcoin ve Ethereum’a sahip olduğunu açıkladı.

Şimdi ise Hazal Küçükköse’nin kripto paralara ilgi duyduğu ortaya çıktı. Ünlü oyuncu pandemiyle beraber dijital para ve borsa konusuna kafa yormaya başladığını anlattı. Hazal Küçükköse henüz tatil planı yapmadığı da sözlerine ekledi. İlginç bir şekilde Hazal Küçükköse’nin bir kripto uzmanı olduğu belirtiliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.