Ünlü Trader’dan Cardano, Solana, Elrond ve NTF’ler İçin Bullish Tahminler!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Trader’dan Cardano, Solana, Elrond ve NTF’ler İçin Bullish Tahminler!

Popüler kripto para trader’ı ve analisti Lark Davis, bir dizi zorlayıcı altcoin anlatısının erken yatırımcılara bu döngüde önemli kazançlar sağlayacağına inanıyor. İşte analistten Cardano, Solana, Elrond ve NTF tahminleri…

Lark Davis: Cardano’ya gelen bu yeni projelerin patlamasını görmek üzereyiz

Analist, yeni akıllı sözleşme platformları etrafındaki vızıltıların büyümesini bekliyor ve Cardano‘ya akıllı sözleşmelerin gelişinin yatırımcıları etkileyici kazançlarla ödüllendirebilecek yeni projelerde patlama oluşturacağını savunuyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Akıllı sözleşmeler, yol haritasında herhangi bir gecikme olmadığı varsayılarak, muhtemelen Ağustos ayında Cardano için ana ağa geliyor. Yani Cardano’ya gelen bu yeni projelerin patlamasını görmek üzereyiz.

Ünlü Trader’dan Cardano, Solana, Elrond ve NTF’ler İçin Bullish Tahminler!

Analist, Solana (SOL)’dan da büyük şeyler beklediğini söylüyor

Analist, Solana (SOL)’dan da büyük şeyler beklediğini söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Solana varlığının kendisi son zamanlarda çok yükselişe geçmiş olsa da size en büyük kazancı sağlayacak şey bu değil… Akıllı yatırımcılar şimdiden birincil Solana varlığının ötesine ve Solana ekosistemine bakmaya başladılar.

Solana sonrası Elrond, Lark Davis’in radarındaki altcoin projelerinden

Ölçeklenebilir Blockchain ağı Elrond (EGLD) da Lark Davis’in radarındaki altcoin projelerinden. YouTuber, yaklaşan bir airdrop nedeniyle Elrond’da yükselişe geçtiğini açıklıyor. Ekip, merkezi olmayan borsa tokeni Maiar’ı (MEX) ve bağış toplama mekanizmasını (Launchpad) Blockchain’de yayınlamayı planlıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda beni Elrond’un yaptığı şey konusunda çok güçlü yapan iki büyük şey var. İlki Maiar borsası. Yani bu airdrop yapılıyor, token’lerin %100’ü Elrond token sahiplerine airdrop yapılıyor. Heyecanlanacak bir diğer büyük şey ise yakında çıkacak Elrond fırlatma rampası.

Ünlü Trader’dan Cardano, Solana, Elrond ve NTF’ler İçin Bullish Tahminler!

Lark Davis: Elrond fırlatma rampası “Elrond evrenine yepyeni bir token dalgası” getirecek

Lark Davis’e göre, Elrond fırlatma rampası “Elrond evrenine yepyeni bir token dalgası” getirecek. Dijital sanatı, araziyi, biletleri ve daha fazlasını temsil edebilen benzersiz dijital varlıklar, fungible token’lar (NFT’ler), YouTuber’ın yatırımcılar için kazançlı olmaya devam etmesini beklediği diğer trend. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Yatırımcılar için büyük getiri sağlayacak gördüğüm son trend… NFT’ler. NFT’lerin bu teknoloji için neyin mümkün olduğu konusunda çılgına döndüğünü bile sanmıyorum… Bu, steroid’ler üzerinde dijital mülkiyettir.

Usta analist Lark Davis, NFT‘lerin özellikle sanal varlıkların sıklıkla satın alındığı, takas edildiği ve satıldığı oyun dünyasında ve dijital kartların ve diğer koleksiyon öğelerinin oldukça popüler olduğu spor alanında büyük bir değer teklifi sunduğunu vurguluyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.