Ünlü Trader: Cardano’nun Döngüsünde Bu Epik Seviyeler Var!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Trader: Cardano’nun Döngüsünde Bu Epik Seviyeler Var!

Kripto analisti ve aynı zamanda trader’ı olan Benjamin Cowen, Cardano ADA’nın kripto para piyasasının devam eden düzeltmesi sırasında güçlü kaldığını belirtiyor. Analisti bu düşünceye iten görüşlerine bir bakalım.

Cardano ADA’nın önündeki seviyeler

Yeni bir videoda Cowen, 444.000 abonesine, Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’nun 2021’deki en yüksek seviyesi olan 0.000054’e doğru bir rallinin, kripto para geri çekilmesinden sonra kurun hızlı sıçraması göz önüne alındığında kartlarda olduğunu söylüyor. 19 Mayıs’ta Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,47 Dolar’dan 1,01 Dolar’a düştü ve yaklaşık %60’lık keskin bir düşüşü temsil etti. Yazım sırasında Cardano, Mayıs 2021’in düşük seviyesinden %72’nin üzerinde bir artışla 1.74 dolardan işlem görüyor. Orta vadede, kripto stratejisti Cardano için daha büyük bir hareketin olasılık dahilinde olduğuna inanıyor. Cowen ADA’nın değeri için 3 Dolar seviyesinin güçlü bir ihtimal olduğuna işaret ediyor.

Cowen, Ethereum rakibi üzerinde uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, özellikle Cardano uzun vadeli 10,00 dolarlık hedefine ulaşırsa, bu durumda 19 Mayıs’ta yaşanan geri çekilmede olduğu gibi ADA’da büyük geri çekilmelere karşı trader’ları hazırlanmaları konusunda uyarıyor. Kriptokoin.com olarak trader’ın beklentilerine bakıldığında son derece makul hedefler verdiğini ifade edebiliriz. Ancak ağın teknik gelişimi de fiyat için son derece önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Gelinen noktada ADA ağında beklenen akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesi de fiyat için belirleyici bir unsur olacaktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.