Ünlü Trader, Binance Coin (BNB) ve Dört Kripto Varlığın Yükselmeye Devam Edeceğine İnanıyor

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Trader, Binance Coin (BNB) ve Dört Kripto Varlığın Yükselmeye Devam Edeceğine İnanıyor

Kripto stratejisti ve trader’ı Scott Melker, Binance Coin (BNB) ve dört kripto varlığın yükseliş sinyalleri gösterdiğini tabir etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Melker yeni bir strateji oturumunda takipçilerine, Binance’in tokenının 542,18 dolarlık mevcut bedelinden %80’in üzerinde artış gösterebileceğine inandığını tabir ediyor. Melker’a nazaran maksat 1000 dolar düzeyi.

“Hedefi kestirim edin. 1000 dolar.”

Trader ayrıyeten yükseliş trendine devam edeceğini söylediği blok zinciri ölçeklendirme tahlili Polygon’un (MATIC) gelişimini de izliyor.

“Hacim tekrar artıyor. Bu çok saçma. Lakin bunun temel bir sebebi var. Bir ton TVL kitlendi ve beşerler kullanıyor. Katman 2 meseleleri çözüyor. Demek istediğim şey bu bir çılgınlık.”

Melker’in radarında yer alan bir diğer DeFi prohesi ise Polkastarter. Trader’a nazaran Polkastarter, büyük bir yükseliş başlatmış durumda.

“Polkastarter, mükemmel görünüyor. Hacim artıyor ve daha da artabilir. Katiyen daha fazla artmalı.”

Otomatik piyasa yapan SushiSwap (SUSHI) de Melker’ın listesinde yer alıyor. Kripto analisti, varlığın tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 23,40 doları hedeflediğini tabir ediyor.

“Sushiswap hoş bir çıkış yakaladı. Artık bunun 18.346 doların üzerinde olmasını istiyorsunuz diyebilirim. Aksi takdirde ise 15.170 dolardan satın alınabilir.”

Trader’ın listesindeki son kripto para, merkezi olmayabn oracle ağı Chainlink’tir (LINK). Melker, Chainlink’in şu anki 0.00085 olan kıymetinden 0.001’e, akabinde 0.0012’ye ve 0.0016’ya yükselirken Bitcoin’e (LINK / BTC) karşı yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

“Harika görünüyor. Buraya geldi (0.00037 ), yine test edildi ve üst çıkmaya hazır üzere görünüyor. LINK güzel görünüyor. Gitmeye hazır görünüyor. Epeyce düzgün görünüyor.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.