Ünlü Şirket, Bu Altcoin’e Onmilyonlarca Dolar Akıttı!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Şirket, Bu Altcoin’e Onmilyonlarca Dolar Akıttı!

Sidney merkezli dijital varlık yönetimi şirketi HyperChain Capital, bir altcoin projesine yatırım yapıyor. HyperChain Capital, platformun yerel tokeni olan FTM’yi satın alarak Fantom ekosisteminde 15 milyon dolarlık hisse satın aldığını söyledi.

HyperChain Capital, Fantom projesine 15 milyon dolarlık yatırım yaptı

HyperChain Capital daha önce de altcoin projesine yatırım yaptı. 2018’de yapılan 2,5 milyon dolarlık ilk yatırımı takip eden bu ek destek, HyperChain’in hem Fantom çekirdek teknolojilerine hem de Fantom’un son kullanıcılar ve geliştiriciler tarafından hızla benimsenmesine olan güvenini yansıtıyor. Dahası Hyperchain Capital, Fantom’da doğrulama node’lerini çalıştıran bir yan kuruluş aracılığıyla ağın güvenliğini sağlamaya dahil olduğunu söyledi.

Ünlü Şirket, Bu Altcoin’e Onmilyonlarca Dolar Akıttı!

2018’de kurulan Fantom Vakfı, merkezi olmayan, ölçeklenebilir ve güvenli uygulamaları kolaylaştıran, oldukça ölçeklenebilir bir Blockchain ekosistemi oluşturuyor. Hyperchain’in Fantom’a olan sürekli ilgisiyle ilgili olarak şirketin CEO’su ve kurucu Stelian Balta şunları söyledi:

Fantom, sektördeki en heyecan verici ve yenilikçi projelerden biri olmaya devam ediyor. Sürekli teknolojik gelişmelerden ve gerçek dünya sorunlarının üstesinden gelmek için Asya’daki iş geliştirmenin genişlemesinden etkilendik. Michael Kong (CEO), Quan Nguyen (CTO) ve Andre Cronje, Fantom’un hem yenilik yapmaya hem de Blockchain tabanlı uygulamaların kitlesel olarak benimsenmesinin yolunu açmaya devam edeceğine dair bize büyük güven veriyor.

Ünlü Şirket, Bu Altcoin’e Onmilyonlarca Dolar Akıttı!

Altcoin projesi Fantom (FTM) fiyatında son durum nedir?

83’üncü en büyük kripto para birimi Fantom (FTM), yazım sırasında yüzde 2 oranında artışla 0,47 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 1,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Fantom (FTM)yazım sırasında piyasa değeriyle 322 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.