Ünlü Milyarderden, SEC’e Eleştiri Geldi

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Milyarderden, SEC’e Eleştiri Geldi

Ünlü milyarder Mark Cuban, atmış olduğu yeni bir tweet’te SEC’i eleştirdi. Böylece Cuban, SEC’i daima eleştiren XRP Army’e katılmış oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cuban yaptığı açıklamada SEC eski avukatı John Reed Stark’ı bir “kritpo anlayışına sahip olmadığı” sebebiyle eleştirdi. Cuban ayrıyeten, kritpo paraların SEC’e kıyasla işletmeleri daha olumlu tarafta etkileyeceğini düşünüyor.

Cuban’ın tenkitlerinden nasibini alan Stark ise bugün yaptığı açıklamada Bitcoin (BTC) ve öteki kritpo para ünitelerinin rastgele bir pahasının olmadığını söz etti.

“İnanılmaz bir volatiliteye sahip ve rastgele bir yararı kelam konusu değil. İnsanların kripto para satın almasının tek nedeni, diğerlerinin satın alma ihtimalinden dolayı yükseleceğini ummaktır.”

Cuban’ın bir kripto para şüphecisinden, savunucu hale gelmesi ise bir oldukça enteresan. Cuban geçtiğimiz Aralık ayında yaptığı açıklamada, muzun potasyum içerdiğini ve bu sebepten dolayı de Bitcoin’den daha yararlı olduğunu söylemişti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.