Ünlü Milyarder: Yatırımımı Arttırdım! Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Milyarder: Yatırımımı Arttırdım! Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek

Ünlü milyarder yatırımcı ve kripto para tutkunu Mike Novogratz, lider altcoin Ethereum’un bu ayın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.362 dolara yükselmesine rağmen daha fazla potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

Mike Novogratz: Lider altcoin Ethereum, süper bilgisayar olacak!

New York Magazine ile yeni bir röportajda, kripto para bankası Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, ikinci en büyük kripto parada yükselişini sürdürmesini sağlayan faktörleri açıkladı. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aynı anda üç tür arka rüzgarın birleşimiydi. Geçen yıl Ether’e gerçekten etki eden ödemelerimiz ve sabit coin’lerimiz vardı. Ancak birdenbire, her ikisine de Ethereum‘da merkezi olmayan finans (DeFi) ve NFT’lerle (fungible tokenler) sahip olursunuz. Kabaca aynı anda, vahşi hızlanan büyüme ile… Ve inanmaya başlıyorsun, hey, olan tüm bu olayları doğrulayan süper bilgisayar bu olacak.

Ünlü Milyarder: Yatırımımı Arttırdım! Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek

Mike Novogratz: ETH 5.000 dolara ulaşabilir mi? Elbette olabilir…

Mike Novogratz, lider akıllı sözleşme platformunun şu anki 3.295 dolarlık değerinden potansiyel olarak %30’un üzerinde büyüyebileceğini söylüyor. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dinleyin, tüm pazarlar doğru; bunun gerçekleşeceği neredeyse yüzde 100 kesin. Bu sadece matematik. Ama oldukça şaşırtıcı. Ve dinleyin, Ether artık çok daha yükseğe çıkacak gibi görünüyor… Biliyorsunuz, yüksekler hakkında tahminlerde bulunmak tehlikelidir. Ama 5.000 dolara ulaşabilir mi? Elbette olabilir.

Ünlü Milyarder: Yatırımımı Arttırdım! Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek

Mike Novogratz: Gelişmekte olan alandaki yatırımlarımı iki katından fazla artırdım

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha geniş kripto pazarının hızlı yükselişinin ortasında Mike Novogratz, gelişmekte olan alandaki yatırımlarını iki katından fazla artırdığını vurguluyor. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kriptodaki herkes gibi, son beş ay, net değerimizin yüzde kaçının kriptoda olduğu konusunda dünyamızı sarstı. Ve sanırım kriptoda %85’e varıyorum… İnsanlar bunun tekrar tekrar olmayacağını anlamalı. Varlık sınıfı olmayan bir varlık sınıfından bir varlık sınıfına geçtiğimiz fikri ancak bir kez gerçekleşebilir. Ama gördüğümüz bu vahşi hızlanma, işlerin 30 kat, 40 kat, 100 kat arttığı yerde, bu normal değil. Çok sık olmaz… Tedbirli olun, biraz fiş alın ve gücünüz yetiyorsa kendinize bir ev, bir araba veya en azından güzel bir ceket satın alın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.