Ünlü Milyarder, Bu Altcoin Hakkındaki Açıklamalarıyla Şaşırttı: Hayır!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Milyarder, Bu Altcoin Hakkındaki Açıklamalarıyla Şaşırttı: Hayır!

Ünlü milyarder Mark Cuban, ses getiren merkezi olmayan özerk kuruluşlar hakkındaki tweetini detaylandırıyor. Mark Cuban, bu paylaşımında popüler altcoin Cardano’ya atıfta bulunmadığını belirtiyor.

Mark Cuban popüler altcoin Cardano’ya referans vermeyi reddediyor: Hayır!

Popüler altcoin Cardano’nun topluluğu şimdiye kadar milyarder Mark Cuban’ın desteğini kazanmakta başarısız oldu. Mark Cuban, merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO’lar) hakkındaki son tweet’inde, sadece “Lol, Hayır” yazarak, proof of stake Blockchain’ine atıfta bulunmayı reddetti.

Ünlü Milyarder, Bu Altcoin Hakkındaki Açıklamalarıyla Şaşırttı: Hayır!

Yani milyarder, merkezi olmayan özerk kuruluşlar hakkındaki tweetinde Cardano’ya atıfta bulunmadığını söylüyor. “Shark Tank” sunucusu, DAO’ların eski organizasyonları devralabileceğine inanıyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DAO’lar eski işleri üstlendikçe şirketlerin geleceği çok farklı olabilir. Kapitalizm ve ilerlemeciliğin nihai birleşimidir. DAO‘ları etkinleştiren girişimciler iyi şeyler yapabilir. Topluluk yönetimde üstünse, herkes yukarıyı paylaşır. Güvenmeyenler bedel ödeyebilir.

Ünlü milyarderin son açıklamaları kripto para topluluğunu şaşırttı

Şubat ayında Cardano geliştiricisi IOHK, Project Catalyst’in 7.000’den fazla kayıtlı destekçisiyle dünyanın en büyük DAO’su haline geldiğini iddia etti. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Dallas Mavericks sahibi geçtiğimiz günlerde kullanım durumları hakkında topluma ADA adına sorular sordu ve yatırımcılardan beğeni aldı. Ayrıca Mark Cuban, Mavs’in ADA’yı kabul etmeye açık olduğunu da sözlerine ekledi. 

Ünlü Milyarder, Bu Altcoin Hakkındaki Açıklamalarıyla Şaşırttı: Hayır!

Ancak milyarderin son açıklamaları ise kripto para topluluğunu şaşırttı. Dördüncü en büyük kripto para birimi  Cardano, yazım sırasında yüzde 7 oranında artışla 1,7 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 55 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. ADA yazım sırasında piyasa değeriyle 4,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.