Ünlü Milyarder, 100 Altcoin’e Sahip! İşte Portföyündeki Altcoin’ler

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Milyarder, 100 Altcoin’e Sahip! İşte Portföyündeki Altcoin’ler

Kripto dedektifleri, ünlü milyarder Mark Cuban’ın altcoin portföyünün içeriğini öğrenmek için on-chain verileri kullanıyor. Araştırmacılar, Mark Cuban’ın kripto para hareketlerini ve açıklamalarını izliyor.

Mark Cuban, Polygon ve Injective Protocol’e yatım yaptı!

Tanınmış bir kripto fanatiği olan Mark Cuban, piyasanın derinliklerine dalmış gibi görünüyor ve hatta non-fungible tokenleri (NFT’ler) basmak için kripto platformları kullanıyor. Mark Cuban ile bağlantılı iki altcoin yatırımı, katman-2 Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan Ethereum tabanlı ticaret platformu Injective Protocol (INJ) şeklindedir.

Bu çiftin ötesinde Mark Cuban, yatırımlarının bir kısmını podcast’lere ya da NFT’leri basmak ve tanıtmak yoluyla açıkladı. Ocak ayında, Mark Cuban’ın Ethereum cüzdanlarından biri, merkezi olmayan Rarible non-fungible token pazarında NFT bastıktan sonra keşfedildi. O zamanlar cüzdan, fonlarının çoğu Aave borç verme protokolüne ayrılmış olmasına rağmen, birçok merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’ini de içeriyordu.

Ünlü Milyarder, 100 Altcoin’e Sahip! İşte Portföyündeki Altcoin’ler

Mark Cuban’ın kripto portföyü ortaya çıktı: Bu 7 altcoin içinde var!

Görünüşe göre, Mark Cuban neredeyse aynı cüzdanı boşalttı. Portföyü: Dogelon (ELON), Doge Inu (DOGI) ve Bingo Inu (BINGO) dahil olmak üzere yaklaşık 2.000 dolar değerinde Ethereum ve yaklaşık 26.000 dolar değerinde belirsiz altcoin içerir. Mark Cuban’ın bu kripto paraları satın alıp almadığı veya kendi tokenlerini tanıtmaya çalışan sahipler tarafından kendisine gönderilmiş olup olmadığı bilinmiyor.

Kripto analisti ve etkileyicisi Lark Davis ayrıca Mark Cuban’ın çeşitli kripto para cüzdanlarının içeriği hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor. Analist, Dallas Mavericks’in sahibinin bir röportajda kripto portföyünün %60’ının Bitcoin’de, %30’unun Ethereum’da ve %10’unun diğer altcoin’lerde olduğunu belirttiğini vurguladı. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bildiklerimize, topladıklarımıza ve Blockchain’de görebildiğimize göre Aave, Rarible (RARI), SushiSwap (SUSHI), Polygon, Serum (SRM), Injective ve Fantom (FTM) var… Az önce bahsettiğim altcoin projeleri muhtemelen onun tam portföyü değil, halka açık olarak sahip olduğunu kabul ettiği ya da adreslerinde görebildiğimiz kripto paralar. Aave ile başlayalım, bu Mark Cuban’ın kullandığını ve sevdiğini söylediği en iyi DeFi platformlarından biri… Sonra, büyük bir NFT pazarı olan Rarible var… Ve eminim NFT’leri de satın alıyor. Ayrıca, görebildiğimiz adresler SushiSwap tokenini de kullandığını söylüyor… Ayrıca Poligon’u da var, aslında bir sürü var.

Ünlü Milyarder, 100 Altcoin’e Sahip! İşte Portföyündeki Altcoin’ler

Lark Davis: Bu 2 altcoin’de milyarderin portföyünde olabilir

Lark Davis ayrıca Mark Cuban’ın Solana tabanlı merkezi olmayan borsa (DEX) Serumu’a sahip olması nedeniyle, Blockchain’in yerel tokeni SOL’u da elinde tutabileceğini düşünüyor. Fantom, Lark Davis’in belirttiği gibi, ölçeklenebilir ve düşük ücretleri olan başka bir akıllı sözleşme platformudur. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Korkutan Öngörü: Bu Altcoin’ler Ethereum İçin Gerçek Bir Tehdit!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.