Ünlü İsim “Bu 2 Altcoin’den Aldım!” Dedi ve Cardano’yu Övdü

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü İsim “Bu 2 Altcoin’den Aldım!” Dedi ve Cardano’yu Övdü
  • Ünlü fitness eğitmeni Jillian Michaels, bugün Twitter’da bazı altcoin projelerine yatırım yaptığını açıkladı.
  • Jillian Michaels, 500.000 dolar değerinde Cardano (ADA) ve 10.000 dolar değerinde Dogecoin (DOGE) tuttuğunu söylüyor.
  • Bu kripto para birimlerine yönelik ünlülerden gelen destekler artıyor.

Ünlü fitness eğitmeni, Mark Cuban’ı eleştirdi ve Cardano’yu övdü!

Ünlü fitness eğitmeni ve TV kişiliği Jillian Michaels, bugün Twitter üzerinden altcoin projelerine yaptığı yatırımları açıkladı. Jillian Michaels, 10.000 dolar değerinde DOGE tuttuğunu ve Cardano Blockchain’inin yerel kripto parası olan ADA’ya 500.000 dolar yatırdığını söyledi. Jillian Michaels, bu kripto para birimlerini, kısa süre önce Cardano’nun özelliklerini sorgulayan ve kripto paranın şu anda sınırlı ticari kullanıma sahip olduğunu öne süren ünlü milyarder Mark Cuban’a yanıt olarak onayladı.

Ünlü İsim “Bu 2 Altcoin’den Aldım!” Dedi ve Cardano’yu Övdü

Geçenlerde Mark Cuban, Twitter’da “Kişisel olarak ADA’yı herhangi bir şey için kullanabiliyor musunuz?… Bütün kripto paralar hakkında sorduğum soru bu” dedi. Bunun yerine Mark Cuban, Dogecoin’i defalarca desteklediğini ifade etti ve hatta bunu bir ödeme aracı olarak Dallas Mavericks mağazasına ekledi. Jillian Michaels, “ADA yerine DOGE’yi seçmenin Sophia Lauren yerine bir porno yıldızı seçmeye benzediğini” belirterek Mark Cuban’ın duruşunu eleştirdi.

Jillian Michaels, Dogecoin’e “oldukça büyük” bir altcoin yatırımından bahsetti

Bununla birlikte, Jillian Michaels daha önce Dogecoin için sınırlı bir destek bildirdi. Jillian Michaels, Nisan sonunda “oldukça büyük” bir Dogecoin yatırımından bahsetti, ancak bu yatırımın miktarının iki katına çıktığı gerçeğinin ötesinde pek bir şey açıklamadı. Jillian Michaels en çok reality TV dizisi “The Biggest Loser” ve NBC ve CBS için çeşitli diğer dizilerdeki çalışmaları ile tanınır. Hem Cardano hem de Dogecoin hızla değer kazandı. Cardano, bugüne kadar %3.000 oranında değer kazandı ve ilk beş kripto para arasına yerleşti. Dogecoin, bugüne kadar %15.700 değer kazanarak 7. sıraya yerleşti.

Ünlü İsim “Bu 2 Altcoin’den Aldım!” Dedi ve Cardano’yu Övdü

Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk, KISS solisti Gene Simmons ve rapçi Snoop Dogg gibi ünlülerin sayısız desteğini gördü. Aynı zamanda önemli bir ticari benimseme de buldu: Cryptwerk’e göre şu anda DOGE kripto para birimini kabul eden yaklaşık 1.300 işletme var. Bu arada Cardano, kripto endüstrisi dışında çok az onay gördü ve 200’den az mağazada kabul ediliyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Cardano’nun mucidi Charles Hoskinson, ADA’nın ödemelerde yaygın olarak kullanılmasından önce ücretleri düşürme ve güvenliği sağlama konusunda ısrar ediyor. Uzmanlara göre, Jillian Michaels’ın yanı sıra diğer ünlüler Cardano’yu onaylarsa, bu Cardano’nun daha fazla büyüyene kadar konumunu korumasına yardımcı olabilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.