Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Piyasayı Kurtarıp, Lider Olacak!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Piyasayı Kurtarıp, Lider Olacak!

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision Group CEO’su Raoul Pal, büyük hacimli bir altcoin projesinin kripto piyasası düzeltmesinin sorumluluğunu üstlenebileceğine inanıyor. Ayrıca ünlü ekonomist Raoul Pal, popüler altcoin ETH’nin piyasada lider olacağını da belirtiyor.

Raoul Pal: Bitcoin genellikle bir boğa piyasasında konsolidasyonu gösteren teknik bir model oluşturur

Yeni analizinde ünlü ekonomist Raoul Pal, 509.800 takipçisine Bitcoin‘in genellikle bir boğa piyasasında konsolidasyonu gösteren teknik bir model oluşturduğunu söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hafta sonundan sonra FUD (korku, belirsizlik ve şüphe) şenlik ve kötü dövüş, önemli şeylere geri dönelim. BTFD (f****ng daldırma satın alın). BTC büyük olasılıkla bir kama oluşturuyor… Tamamen normal düzeltme ve sağlıklı.

Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Piyasayı Kurtarıp, Lider Olacak!Kaynak: Raoul Pal/Twitter

Ünlü ekonomist: Lider altcoin ETH’nin çıkış yolunu göstermesini bekleyin…

Ethereum’a bakan makro yatırımcı, ikinci en büyük kripto paranın arkasındaki gücün, piyasayı düzeltmeden çıkarabileceğini söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve ETH daha da güçlü görünüyor. ETH/BTC oranının henüz düşmeye hazır olduğunu düşünmüyor. Lider altcoin ETH‘nin çıkış yolunu göstermesini bekleyin… Öyleyse, kuru tozunuz varsa ekleyin. Eğer yapmazsan, HODL (sevgili yaşam için bekle).

Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Piyasayı Kurtarıp, Lider Olacak!Kaynak: Raoul Pal/Twitter

Raoul Pal: Temel bir katalizör boğa piyasasının bir sonraki aşamasını ateşleyecek

Bitcoin hakkındaki uzun vadeli görüşüne gelince Real Vision başkanı, temel bir katalizörün boğa piyasasının bir sonraki aşamasını ateşleyeceğini söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu benim görüşüm… ETF (borsada işlem gören ürün) bu pazar için bir sonraki roket yakıtıdır. Para duvarı gelmeye devam ediyor, ancak herkesin iç onayları alması zaman alıyor. Her hafta riskten korunma fonlarına, aile ofislerine ve varlık yöneticilerine yardımcı olan çok sayıda görüşmem var. Hepsi oluyor ve daha fazlası…

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Kanada ve Brezilya gibi ülkeler Bitcoin ETF’leri başlatırken, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) spekülasyon yapmaya devam ediyor. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, VanEck ETF için onay veya ret son tarihini 3 Mayıs’tan 17 Haziran’a kadar 45 gün uzattı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.