Ünlü CEO: Bitcoin Ekim’de ve 2031’de Bu Seviyelerde Olacak!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü CEO: Bitcoin Ekim’de ve 2031’de Bu Seviyelerde Olacak!

Bitcoin ve altcoin piyasasında sular durulmuyor ve son gelen haberler piyasaları etkilemeye devam ediyor. Çin Halk Bankası’nın Çin’deki finansal işlemlerde Bitcoin’i yasakladığı haberi ve Elon Musk’tan gelen kripto para piyasasını ürküten tweet’ler ile yatırımcılar dünyanın en büyük kripto parasının “değer deposu” anlatısını sorguladılar. Ancak ünlü bir CEO ise dev fiyat tahminleri paylaşıyor.

Robert Breedlove: Bitcoin 2031’e kadar nominal olarak 12,5 milyon dolar değerinde olacak

Parallax Digital’in kurucusu ve CEO’su Robert Breedlove, uzun vadeli yükseliş duruşunu sürdürmek için son dalgalanmayı gözden kaçırıyor ve oynaklığın fiyat keşfinin doğal bir işlevi olduğunu açıklıyor. Robert Breedlove, Kitco News’in genel yayın yönetmeni Michelle Makori’ye, önümüzdeki 10 yıl içinde BTC‘nin nominal olarak 12,5 milyon dolara çıkacağını, bunun da enflasyona göre ayarlanmış 2021 şartlarında 1 milyon dolar olacağını söyledi. Robert Breedlove’in tahmini, para arzının katlanarak büyümeye devam edeceği ve Bitcoin’in nominal değerinin yanında büyümeye devam edeceği varsayımına dayanıyor.

Ünlü CEO: Bitcoin Ekim’de ve 2031’de Bu Seviyelerde Olacak!

Robert Breedlove, “Para arzının genişlemesi bir yasayla yönetilir, buna amortismanların verilmesini hızlandırma yasası denir. Bu nedenle ne kadar çok para basarsanız, sistemi devam ettirmek için o kadar çok para basmanız gerekir” dedi. Robert Breedlove, önümüzdeki dört yıl içinde M2 ​​para arzının iki katına çıkmasını ve ardından ABD para arzı 10 yıl içinde dünyadaki para arzının yaklaşık %40’ına çıkana kadar tekrar ikiye katlanmasını bekliyor. Robert Breedlove konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu süre zarfında, Bitcoin’in merkez bankalarına karşı art arda değer kazanması için nihai, önlenemez karşı taraf olmayan sigorta poliçesi olmasını bekliyorum. Bu yüzden satın alma gücünün 2021’de 1 milyon dolara yükseleceğini düşünüyorum. Ancak bu, para arzının genişlemesi nedeniyle gerçekleşecek… Bitcoin aslında nominal olarak 12,5 milyon dolar değerinde olacak.

Ünlü CEO: Bitcoin Ekim’de ve 2031’de Bu Seviyelerde Olacak!

Robert Breedlove: BTC bu yıl Ekim ayına kadar 307.000 dolara ulaşacak

Kısa vadede Robert Breedlove, mevcut fiyat döngüsünü tarihsel zirvelerle karşılaştırarak Bitcoin’in bu yıl Ekim ayına kadar 307.000 dolara ulaşmasını bekliyor. Robert Breedlove konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tarihsel olarak, halving olayından yaklaşık 510 gün sonra, piyasa yeni bir tüm zamanların en yüksek fiyatı koyma eğilimindedir. Bu bizi Ekim ortasına doğru götürür. Bir sonraki Bitcoin zirvesini 244.000 dolar olarak adlandırdığımız bir modelim vardı. Bu modeli COVID’den sonra değiştirdim. Çünkü ABD doları üzerindeki enflasyonist baskıların özellikle baskı başladıktan 18 ay sonra belirgin hale geleceğini düşünüyorum. Bu, bir sonraki Bitcoin fiyat zirvesine uygun düşecek. Bu yüzden, bu piyasa döngüsünde 300.000 doları kırabileceğimizi düşünüyorum. Boğa piyasasında olduğumuz her seferinde, dünyadaki her düzenleyici kurum çıkıp şunu söylemek istiyor: “Bitcoin’i kontrol etmek ve vergilendirmek istiyoruz”. Bunu yapıyorlar ama sonuçta BTC sadece kendi başına kurallarla oynanan bir oyundur.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla Bitcoin tahmini için “Efsanevi Analist Bitcoin ve Piyasaları Yorumladı: Çift Dip!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.