Ünlü Boksör Floyd Mayweather, Dünyanın En Büyük Bitcoin (BTC) Konferansında Konuşacak

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Boksör Floyd Mayweather, Dünyanın En Büyük Bitcoin (BTC) Konferansında Konuşacak

Dünyaca ünlü boksör Floyd Mayweather, Bitcoin (BTC) 2021’de konuşma yapacak olan şahıslar ortasında katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merakla beklenen aktiflik, pandemiyle ilgili kısıtlamalar nedeniyle bu yılın başlarında Los Angeles’tan taşınmasının akabinde 4-5 Haziran’da Miami’de gerçekleşecek.

Konferanstaki öteki konuşmacılar ortasında MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Twitter CEO’su Jack Dorsey, kaykay efsanesi Tony Hawk ve Binance ABD CEO’su Brian Brooks üzere isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Social Capital CEO’su Chamath Palihapitiya, geçen ay toplulukla ilgili yaşadığı bir tartışmanın akabinde, bilinmeyen nedenlerle dünyanın en büyük Bitcoin konferansından çekildiğini açıklamıştı.

Mayweather, daha evvel de kripto para topluluğunda isminden kelam ettirmişti. 2018 yılında 2018’de ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu, boksörü birinci madeni para teklifini (ICO) yasadışı bir formda teşvik etmekle suçladı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.