Ünlü Balina: Stokluyorum, Bu 3 Altcoin İnanılmaz Yükselecek!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Balina: Stokluyorum, Bu 3 Altcoin İnanılmaz Yükselecek!

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Kaleo’nun Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB) ve unutulmuş bir altcoin için çok yüksek beklentileri var.

Kaleo: Popüler altcoin Litecoin için 2.000 dolarlık büyük bir fiyat hedefim var!

Yeni analizinde popüler analist ve balina Kaleo, Litecoin için 2.000 dolarlık büyük bir fiyat hedefini gösteren bir grafik paylaşıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yüzden 500 doların altında olduğu her gün spot Litecoin satın alıyorum.

Ünlü Balina: Stokluyorum, Bu 3 Altcoin İnanılmaz Yükselecek!Popüler altcoin Litecoin grafiği – Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Binance Coin 1.000 dolar seviyesine yükselecek

Binance Coin‘e (BNB) gelince Kaleo, 680 dolarlık dirençten çıktıktan sonra sıcak borsa tokeninin 1.000 dolar seviyesine yükseleceğini belirtiyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

680 dolar kırıldığında ve BNB fiyat keşfine girdiğinde, fiyat değerlenmesinin hızlanmasını bekliyorum.

Ünlü Balina: Stokluyorum, Bu 3 Altcoin İnanılmaz Yükselecek!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: EOS’un fiyat hareketi Ethereum Classic (ETC) ile çarpıcı bir benzerliğe sahip

Kaleo ayrıca, önceki boğa döngüsünden tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) hala yaklaşmayan bir altcoin projesine de göz atıyor. Analist, EOS’un fiyat hareketini Ethereum Classic (ETC) ile karşılaştırıyor ve ikisinin çarpıcı bir benzerliğe sahip olduğunu söylüyor. Onun bakış açısına göre EOS, ETC gökyüzüne fırlamadan hemen önce Ethereum Classic’e tamamen benziyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

EOS ile ETC USD karşılaştırması… ETC kopmaya başladıktan sonra, doğrudan geçmeden önce önceki ATH’sinin altında birikti. EOS grafiğinin yapısı son derece benzer görünüyor. Mevcut aralığının dışına çıktığında düşük 20 dolarda durmasını beklemiyorum.

Ünlü Balina: Stokluyorum, Bu 3 Altcoin İnanılmaz Yükselecek!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Bu altcoin projesinde daha fazla alıyorum! ATH’ye gidiyor

İlk çıkıştan sonra EOS’un yeniden destek testinin ardından Kaleo, daha fazla potansiyel gördükçe altcoin projesinden daha fazla istiflediğini söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buraya biraz EOS eklendi. Birkaç hafta önceki yüksek seviyelere ulaşmasını an meselesi olarak görüyorum. 9,00 dolara girildiğinde, 23,00 dolarlık eski ATH’ye nispeten net bir geri dönüş yolu olmalıdır.

Ünlü Balina: Stokluyorum, Bu 3 Altcoin İnanılmaz Yükselecek!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.