Ünlü Avukattan Ripple Tahmini: XRP Arz Şoku Gelebilir!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Avukattan Ripple Tahmini: XRP Arz Şoku Gelebilir!

Kripto paralar konusunda hukuki uzmanlığı olan Jeremy Hogan, Ripple ve SEC arasındaki yasal savaşın XRP’ye etkilerini analiz ediyor. Jeremy Hogan, San Francisco merkezli firma ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile davasını karara bağlarsa Ripple’ın yerel tokeni XRP’nin arz şokuyla karşı karşıya kalabileceğini tahmin ediyor.

Jeremy Hogan: Bir uzlaşma anlaşmasının Ripple’ın bir ceza ödemesini içereceğine inanıyorum

Yeni bir videoda avukat ve XRP destekçisi Jeremy Hogan, Ripple’ın SEC ile yasal savaşını çözebildiği bir senaryoyu ve bu olayların XRP’yi nasıl etkileyebileceğini tartışıyor. Jeremy Hogan konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir uzlaşma anlaşmasının muhtemelen Ripple’ın bir ceza ödemesini içereceğine inanıyorum. Ancak ceza özellikle dava öncesi tarihlerle sınırlı. Bir uzlaşma, fonların nasıl dağıtılacağını bulmanın imkansızlığı nedeniyle, alıcılara kârın dağıtılmasını içermeyebilir. Bir uzlaşma, emanetten serbest bırakılan XRP satışlarına ilişkin sınırlamaları içeren bir terim de içerebilir.

Ünlü Avukattan Ripple Tahmini: XRP Arz Şoku Gelebilir!

Jeremy Hogan: Bir anlaşma, XRP satışını şirketler ve müşteriler için özel satışlarla sınırlayacak

Jeremy Hogan ayrıca bir anlaşmanın, XRP satışını şirketler ve müşteriler için özel satışlarla sınırlayacak ve piyasadaki XRP arzını daraltacak bir madde içereceğini de belirtiyor. Jeremy Hogan konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu aslında XRP’nin piyasaya akışını sınırlayacak veya yavaşlatacak. D bölümüne veya kurumsal alıcılara yapılan satışlar, altı ay, belki bir yıla kadar halka açık bir borsaya konulamaz. Bu terimi içeren bir anlaşma, önümüzdeki yıllarda XRP’nin piyasaya akışını esasen darboğaza sokacak.

Ünlü Avukattan Ripple Tahmini: XRP Arz Şoku Gelebilir!

Avukat: Ripple, SEC’den %100 onay alan ilk kripto şirketi olacak

Avukat, Ripple’ın SEC ile bir anlaşma sağlaması gerektiğini, bunun onları düzenleyiciler tarafından tam olarak onaylanan ilk kripto para firması yapacağını belirtiyor. Jeremy Hogan konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Uzlaşma, XRP’yi menkul kıymet ihlalleri ve benzerleri konusunda netleştirecek. Ripple, SEC’den %100 onay alan ilk kripto şirketi olacak.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Dünyanın Gözü G-7’de: Bitcoin ve Kripto Para Sorunları Konuşulacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.