Ünlü Analist: Mayıs’ta Patlayacak Altcoin Arıyorsanız Bu 5’ine Bakın!

Kriptocat Haber Editörü
Ünlü Analist: Mayıs’ta Patlayacak Altcoin Arıyorsanız Bu 5’ine Bakın!

Popüler kripto trader’ı ve analisti Lark Davis, bu Mayıs ayında yatırım yapılacak bir avuç altcoin projesini açıklıyor.

Lark Davis: Ramp Liquid Betting Protocol (RAMP) şimdi yükselmeye başlayacak!

Ethereum‘un 3.420 dolar civarında seyretmesi ve Bitcoin (BTC.D.) hakimiyetinin %5’e düşmesi ile Lark Davis, neredeyse tüm kripto para piyasası için iyimser olduğu bir altcoin’i, yani Ramp Liquid Betting Protocol (RAMP)’u vurguluyor.

Lark Davis’in nihayet lider ürünlerinden bazılarını piyasaya sürdüğünü belirttiği Ramp, kullanıcıların bir stablecoin (rUSD) karşılığında kripto paralarını kilitlemelerine izin veriyor. Lark Davis’e göre bu, kullanıcıların yıllık kârlılıklarını “ikiye, üçe veya dört katına” çıkarmasına ve orijinal yatırılan varlıklardan stake ödülü almaya devam etmesine izin veriyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 Uzun zamandır Ramp’ta yükseliş bekliyorum. Rampa 0,04 dolarda olduğundan beri kanalda bundan bahsediyordum ya da bunun gibi… Hala Ramp’ın tankta çok fazla benzini olduğunu düşünüyorum… Bunun için hedefim 5 dolar civarındaydı, ancak 10x bize koyardı. 6,50 dolar civarında ki Ramp o kadar da çılgınlık sayılmaz. Burada en önemli şeyin bu olduğunu düşünüyorum ve fiyatın yükselme potansiyeli olduğunu da ekliyorum. Şu anda gerçek bir ürünümüz var. Her gün insanlar bu rUSD’yi elde etmeye çalışacaklar. Şimdi, gerçek bir gelir modeline sahip gerçek bir merkezi olmayan finans (DeFi) ürünümüz var… Bu yüzden şimdi Ramp’ın yükselişini görmeye başlayacağımızı düşünüyorum.

Ünlü Analist: Mayıs’ta Patlayacak Altcoin Arıyorsanız Bu 5’ine Bakın!

Lark Davis: Polygon (MATIC) önümüzdeki aylarda büyümek için çok yere sahip

Lark Davis’in listesinde bir sonraki altcoin projesi Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC)’dür. MATIC, geçtiğimiz iki hafta içinde %100’ün üzerinde artış göstermesine rağmen, Lark Davis altcoin projesinin önümüzdeki aylarda büyümesi için çok yere sahip olduğuna inanıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polygon, konu benimsenme olduğunda kesinlikle onu öldürüyor… Şimdi, Polygon’da neden yükselişe geçiyorum? Çünkü Polygon, DeFi’nin benimsenmesini desteklemek için 100 milyon dolarlık bir fon başlatıyor. Şu anda en büyük DeFi protokollerinden bazılarıyla çalışan Polygon’a sahibiz, Polygon’da günde bir milyon işlem yapıyoruz, şu anda Polygon’da kilitli 2 milyar dolar likiditeye sahip olan Aave’miz var… Bu katman-2’yi gösteriyor aslında başarılı oluyor, Ethereum aslında ölçekleniyor.

Lark Davis: Altcoin projesi Ethernity (ERN) güçlü görünüyor!

Yaklaşık 4 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile Lark Davis, Polygon’un Solana (SOL) ve Ethereum Classic (ETC) gibi piyasa değeri açısından ilk 50 varlıktaki diğer bazı projelere kıyasla değerinin düşük olduğunu belirtiyor. Analist listesinde üçüncü sırada, Lark Davis’in yüksek profilli ünlülerle bazı inanılmaz ve meşru ortaklıklara kilitlendiğini söylediği, değiştirilebilir olmayan token (NFT) projesi Ethernity (ERN) var. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NFT alanı o kadar spekülatif ki yapmak isteyeceğiniz son şey sahte NFT’ler satın almaktır ki bu da gerçek ünlülerden gerçek NFT’leri getirdikleri için Ethernity’nin geldiği yerdir.

Ünlü Analist: Mayıs’ta Patlayacak Altcoin Arıyorsanız Bu 5’ine Bakın!

Lark Davis: Polkadot (DOT) inşa ettiği şeyden çok heyecanlanan ilk beş ekosistemden biri

Lark Davis, efsanevi futbolcu Pelé’nin Ethernity ağının bir parçası olduğuna dikkat çekiyor. Sırada, Lark Davis’in elinde tuttuğu Ethereum rakibi Polkadot (DOT) var. Ancak kamuoyu endişeyle Polkadot parachain müzayedelerinin başlamasını beklediği için varlık “durgunluk aşamasında” bulunuyor ve bu da platforma akıllı sözleşmeler getirecek. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu kesinlikle Polkadot’un inşa ettiği şeyden çok heyecanlanan ilk beş ekosistemden biri. Ve parachain’lar fırladığında bu sihirli an, Polkadot için her şeyin çıldırdığı andır. Çünkü bu birdenbire gerçek bir ekosisteme, gerçek kullanıcılara sahip olduğunuz anlamına gelir…

Lark Davis: Ayın sonunda, Polkadot Decoded konferansımız var

Analistin neden bu Mayıs ayında DOT’ta özellikle yükselişe geçtiğine gelince, Lark Davis ekibin ağın büyümesiyle ilgili bazı heyecan verici haberler verebileceği yaklaşan Polkadot Decoded konferansına işaret ediyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayın sonunda, Polkadot Decoded konferansımız var… Muhtemelen bilgi açısından bazı güzel şeyler yayınlayacaklar. Burada ne duyurduklarını görmek için izliyorum. Belki bu parachain’ların çıktığını gördüğümüzde kesin tarihler alacağız… Bu konuda çok heyecanlıyız, kesinlikle dikkatinizi çekecek bir şey.

Ünlü Analist: Mayıs’ta Patlayacak Altcoin Arıyorsanız Bu 5’ine Bakın!

Lark Davis: Litecoin, “pompalayıcı faktörlere” sahip

Lark Davis’in bahsettiği son altcoin projesi, Lark Davis’in “pompalayıcı faktörlere” sahip olduğunu söylediği Bitcoin forku Litecoin (LTC)’dir. Lark Davis, ödeme devleri PayPal ve Venmo ile Robinhood gibi büyük ticaret platformlarının hepsinin Litecoin sattığını vurguluyor.

Lark Davis, acemi yatırımcıların Litecoin’i Bitcoin’e göre daha ucuz olarak göreceğine inanıyor ve kabaca 55.000 dolara karşı yaklaşık 345 dolarda oturuyor. Analist, Litecoin gibi varlıkların gelişmesi için hala yer olduğuna inanıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.