Türk Bitcoin Borsası 3 Yeni Altcoin Listeliyor! İşte Detaylar…

Kriptocat Haber Editörü
Türk Bitcoin Borsası 3 Yeni Altcoin Listeliyor! İşte Detaylar…

Türkiye’nin en eski Bitcoin ve kripto para borsalarından olan BtcTurk, 3 yeni altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, profesyonel kullanıcılar için oluşturulan BtcTurk | Pro platformuna üç yeni kripto para birimini ekliyor.

Yerli Bitcoin borsası BtcTurk, 3 yeni altcoin listeliyor

Yerli Bitcoin ve kripto para borsalarından BtcTurk, yeni bir kripto para listeleme duyurusunda bulundu. Borsanın profesyonel kullanıcılar için oluşturulan BtcTurk | Pro platformuna 3 yeni altcoin piyasası geliyor. Bu kripto paralar şunlardır: Synthetix (SNX), Polygon (MATIC) ve Basic Attention Token (BAT). Borsa resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Synthetix (SNX), Polygon (MATIC) ve Basic Attention Token (BAT) Btcturkpro’da! Yatırma ve çekme işlemleri başladı. Türk Lirası ile alım satım işlemleri ise 29 Nisan Perşembe günü başlıyor.

BtcTurk | Pro’nun açıklamasına bakılırsa borsada, “BAT, SNX ve MATIC” için para yatırma ve çekme işlemleri bugün başlatıldı. Kripto paralarda, Türk Lirası ile alım satım işlemleri ise 29 Nisan Perşembe günü başlıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.