Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun, Boğa Sezonunun Henüz Bitmediğini Söylüyor

Kriptocat Haber Editörü
Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun, Boğa Sezonunun Henüz Bitmediğini Söylüyor

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, boğa piyasasının şimdi bitmediğine inandığını ve önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni bir rallinin başlayacağına inandığını açıkladı. Fakat Sun’a nazaran potansiyel bir ralliden evvel tekrar düşüş görülebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg ile yaptığı röportajda Sun, piyasanın hem Temmuz hem de Ağustos aylarında toparlanmaya devam edebilmesi için bu ay bir “fiyat ayarlaması” yapılacağına inandığını açıkladı. Sun’a nazaran “boğa piyasası hala orada ve kripto para ünitesindeki gelişmeleri görmeye devam edeceğiz.

Bir Düzeltme Gerekliydi

Tron’un kurucusuna nazaran boğa rallisinin akabinde bir düzeltme gerekliydi. Sun, Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson üzere, yatırımcıların bir geri çekilme yaşanmadan %900 oranında çıkar beklememeleri gerektiğini düşünüyor.

Sun ayrıyeten, Çin’in kriptolar üzerindeki baskısının başarılı olmayacağını ve bölümün Çin’de büyümeye devam edeceğini söyledi.

“Kripto birçok ülkede olduğu üzere Çin’de de büyüyecek. Çin’de insanların işlerine bağlı olarak yüksek bir ilgiye sahip. Bu nedenle Çin’in bir gecede kriptoya müdahale edebileceğini düşünmüyorum.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.