Teknik Kâhin: Ripple Fiyatı Bu Zirveleri Hedefliyor! Bu 6 Seviyeye Dikkat

Kriptocat Haber Editörü
Teknik Kâhin: Ripple Fiyatı Bu Zirveleri Hedefliyor! Bu 6 Seviyeye Dikkat

Ripple fiyatı, ABD doları karşısındaki 1,50 dolarlık bariyerin üzerinde yeni bir ralli başlattı. Başarılı tahminlere imza atan ünlü analist Aayush Jindal’a göre, Ripple fiyatı 1,75 dolar ve 1,80 dolarlık direnç seviyelerini temizlerse muhtemelen daha da yükselecek.

  • Ripple fiyatı, ABD doları karşısında 1,55 dolar ve 1,57 dolar direnç seviyelerinin üzerinde yükseliş ivmesi kazanıyor.
  • Fiyat şu anda 1,50 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) oldukça üzerinde işlem görüyor.
  • XRP/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde (Kraken’den gelen veri kaynağı) 1.58 dolar civarında dirençle kilit bir düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Analiste göre, XRP 1,75 dolarlık direnç bölgesini temizlerse paritenin yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Ripple fiyatı şimdi nereye gidiyor? Piyasada neler oldu?

Geçtiğimiz birkaç seansta Ripple fiyatı, 1,40 dolarlık desteğin üzerinde pozitif bir önyargı ile işlem gördü. XRP, 1.40 doların üzerinde bir destek tabanı oluşturdu ve Bitcoin ve Ethereum’a benzer şekilde yeni bir artış başlattı. Fiyat, 1.50 dolar seviyesinin yakınında birçok önemli engeli kırdı. XRP/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 1.58 dolar civarında dirençle kilit bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.

Teknik Kâhin: Ripple Fiyatı Bu Zirveleri Hedefliyor! Bu 6 Seviyeye Dikkat

Parite, ana aşağı doğru hareketin %61,8 Fib düzelme seviyesini 1,97 dolardan 0,95 dolara kadar düşük seviyeye çekti. Şu anda XRP, 1,50 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) oldukça üzerinde işlem görüyor. XRP şu anda 1,73 dolar ve 1,75 dolar seviyelerinin yakınında engellerle karşı karşıya. Görünüşe göre Ripple fiyatı, ana aşağı doğru hareketin %76,4 Fib geri çekilme seviyesini 1,97 dolardan 0,95 dolara kadar indirmek için mücadele ediyor.

Aayush Jindal: Ripple fiyatı önümüzdeki saatlerde bu seviyeleri test edebilir!

1,73 dolar ve 1,75 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde başarılı bir kırılma analiste göre, başka bir ralliyi tetikleyebilir. Bir sonraki kilit direnç analiste göre, boğaların önümüzdeki seanslarda 2.0 dolar seviyesini test etme olasılığının yüksek olduğu 1.80 dolar seviyesine yakın. Ripple 1,75 dolar direnci veya 1,80 doları geçemezse analiste göre, daha düşük seviyeyi düzeltebilir.

Olumsuz yöndeki ilk destek analiste göre, 1.52 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki büyük destek analiste göre, 1.50 dolar ve 1.48 dolar seviyelerine yakın. Olumsuz bir kırılma olursa ve XRP 1,48 dolar seviyesinin altında kapanırsa analiste göre, fiyat büyük bir aşağı yönlü düzeltmeye başlayabilir. Belirtilen durumda analiste göre, fiyatın 1,25 dolarlık desteğe doğru düşmesi muhtemel.

Teknik Kâhin: Ripple Fiyatı Bu Zirveleri Hedefliyor! Bu 6 Seviyeye Dikkat

Teknik göstergelerle Ripple fiyatının mevcut görünümü

4 Saatlik MACD: XRP/USD paritesi için MACD şimdi yükseliş bölgesinde hız kazanıyor.

4 Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi): XRP/USD paritesi için RSI şu anda 60 seviyesinin üzerinde.

Başlıca Destek Seviyeleri: 1.52 dolar, 1.50 dolar ve 1.48 dolar.

Ana Direnç Seviyeleri: 1,65 dolar, 1,75 dolar ve 1,80 dolar.

İşte Aayush Jindal’ın başarılı tahminleri

Ünlü kripto para analisti Aayush Jindal, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Chanlink ve birçok altcoin’de başarılı teknik analizlere imza atan bir isim. Aayush Jindal, birçok kripto para için kritik seviyeleri yüksek başarı oranıyla belirlediği bir geçmişe sahip. Usta analist, kısa süre önce BTC’nin 28.500 dolara kadar yaşadığı düşüşü de doğru öngördü. Ayrıca analist, BTC’nin geçtiğimiz haftalardaki fiyat hareketlerini de başarılı bir şekilde öngördü. Bunlar dışında analistin yüksek başarı oranında sahip olduğu analizleri mevcut.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.