Team Paribu Olimpiyat Hazırlıklarına Başladı

Kriptocat Haber Editörü
Team Paribu Olimpiyat Hazırlıklarına Başladı

Süreç hacmi ve yaklaşık 4 milyon kullanıcısıyla Türkiye’nin en büyük kripto para süreç platformu olan Paribu’nun desteklediği, 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek 7 atletten oluşan “Team Paribu” çalışmalarını olimpiyat oyunlarına kadar orta vermeden sürdürecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Türkiye bayan ulusal voleybol grubu kaptanı Eda Fazilet kaptanlığında Ahmet Başkan, Dilara Uralp, Unsur Özyüksel, Sertaç Ulu, Nida Eliz Üstündağ ve Berfe Sancak’tan oluşan Team Paribu, olimpiyat yolundaki hazırlıklarına başladı. Paribu’nun maddi ve manevi dayanak sağladığı, “Yarının ekibi bu” mottosuyla çalışmalarını sürdüren Team Paribu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda ve takip eden günlerde, ülkemizi temsil edecekleri alanlarında son idmanlarını ve karşılaşmalarını tamamlayacak. Team Paribu’da yer alan Türkiye bayan ulusal voleybol kadrosu kaptanı Eda Fazilet, artistik jimnastikçi Ahmet Lider, rüzgâr sörfçüsü ve yelkenci Dilara Uralp, olimpiyat uğraşı verecek birinci Türk çağdaş pentatlet Unsur Özyüksel, basketbolcu Sertaç Ulu, kelebek tarzda çaba eden yüzücü Nida Eliz Üstündağ ve atlet Berfe Sancak ülkemizi 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda temsil edecek.

Yasin Oral: Olimpiyat Yolundaki Tüm Adımlarda Takviye Vereceğiz

Paribu CEO’su Yasin Oral, Team Paribu ile ilgili şunları söyledi:

“2021 Tokyo Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek olan Team Paribu’ya olimpiyat seyahatlerinde eşlik ettiğimiz için memnunuz. Hazırlık sürecinin çok verimli geçeceğinden ve atletlerimizin en âlâ performansı sergileyeceğinden eminiz. Hazırlıkların 19 Mayıs sürecinde olması farklı bir ehemmiyet taşıyor. Team Paribu’nun çalışmalarının ve muvaffakiyetlerinin ülkemizdeki pek çok çocuğu ve genci spor yapmaya teşvik edeceğini biliyoruz. Bunun için ayrıyeten memnunuz. Olimpiyat seyahatinin tüm adımlarında maddi ve manevi takviyemizi sürdüreceğiz. Türkiye’yi 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda temsil edecek atletlerimize muvaffakiyetler diliyorum.”

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında COVID-19 salgını sebebiyle ertelenen Tokyo Yaz Olimpiyatları’nın Temmuz 2021’de gerçekleşmesi planlanıyor.

Paribu Hakkında

2017 yılında kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. 3,5 milyon kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para süreci ve TL yatırma çekme süreci yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Takviye Birimi’yle kripto para süreçlerini kolaylaştırıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.