Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina, Bu 5 Altcoin’den Biriktiriyor!

Kriptocat Haber Editörü
Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina, Bu 5 Altcoin’den Biriktiriyor!

Yaygın olarak takip edilen usta trader ve gizemli balina Flood, Bitcoin ve daha geniş kripto piyasası kâr elde etmeye yenik düşerken, yükseliş ivmesini sürdürmeyi başardığını söylediği üç altcoin projesini açıklıyor.

Flood: Bu 3 altcoin projesinden satın aldım! CAKE, SOL, NRV güçlü…

Sektörde “Flood” olarak bilinen kripto stratejisti, yeni bir tweet’te 127.000 takipçisine, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), otomatik piyasa yapıcısı (AMM) PancakeSwap (CAKE) ve stableswap AMM Nerve Finance (NRV)’dan satın aldığını söyledi. Analiste göre, üç kripto para piyasadaki düzeltmenin ortasında gücünü korudu. Flood konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir maymun ok atabildiğinde ve her kripto para yırtılırken en iyi performans gösteren varlığı seçmek daha az önemli. Piyasa ortalama olarak durgun olduğunda en iyi performans gösteren kripto paraları seçmek çok daha önemlidir. Bu şekilde, döndürdüğünüzde süper sert bir şekilde birleşirsiniz. Elbette CAKE, SOL, NRV’de.

Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina, Bu 5 Altcoin’den Biriktiriyor!

Flood, Ethereum (ETH) ve Monero (XMR)’dan da biriktiriyor

Solana, son 14 gün içinde büyük bir boğa rallisinin merkez üssünde bulunuyor ve 12 Nisan’da 27.65 dolardan 46,1 dolara kadar yükseldi. PancakeSwap da son iki haftada yeşil renkte kalıyor ve 12 Nisan’daki 25,21 dolardan 36,8 dolara %40 artışla geldi. CoinGecko’ye göre, Binance Smart Chain üzerine inşa edilen altcoin projesi Nerve Finance (NRV), son 30 günde neredeyse %466 büyüdü.

SOL, CAKE ve NRV’ye ek olarak Flood, lider altcoin Ethereum (ETH) ve gizlilik odaklı kripto para Monero (XMR)’dan da biriktiriyor. Bitcoin’e gelince, Flood dünyanın en büyük kripto parasındaki son düşüşü satın aldığını söylüyor. Flood konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu berbat ederlerse bu oldukça sıcak görünür. Sanırım onlara yardım edeceğim ve buradan satın alacağım.

Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina, Bu 5 Altcoin’den Biriktiriyor!Kaynak: Flood/Twitter

İşte başarılı analist Flood’un nokta atışı tahminleri

Flood ismiyle bilinen analist, Bitcoin’de çok önemli fiyat hareketlerini doğru bir şekilde öngördüğü bir geçmişe sahip. Ayrıca analist, Bitcoin’de geçtiğimiz dönemlerdeki yükselişleri de başarılı bir şekilde öngördü. Ayrıca Flood, Bitcoin 17.638 dolarlık en düşük seviyeye kaymadan önce, 4 Aralık’ta kripto piyasasının mevcut geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin etti. Yılın başında Flood, Bitcoin’in 2021’in çoğunu 50.000 doların üzerinde harcayacağına ve Synthetix’in yönetim tokeninin bu yıl 24 doların üzerinde işlem yapacağına dair cesur bir tahmin yaptı ve bunlarda haklı çıktı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.