Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina: Bu 3 Altcoin Büyük Servet Oluşturabilir!

Kriptocat Haber Editörü
Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina: Bu 3 Altcoin Büyük Servet Oluşturabilir!

Sektörde “Flood” olarak bilinen popüler analist ve gizemli balina, üç altcoin projesinin yatırımcılar için büyük miktarda servet üreteceğini söylüyor.

Flood: FTT’de bu hafta sıçrayacağımızı varsayarsak 40 doları geri almalıyız

Ünlü analist Flood, 146.000 takipçisine, izlenmesi gereken üç kripto paranın FTX Token (FTT), Solana (SOL) ve Nerve Finance (NRV) olduğunu söylüyor. Flood, kripto para türev ticaret platformu FTX’in yerel tokeni olan FTT hakkında özellikle boğa olduğunu belirtiyor. Flood açıklamalarının devamında altcoin için 40 dolar seviyelerine işaret ediyor ve şunları söylüyor:

Burada biraz FTT topladım. Bence 2,5 milyar dolarlık bir piyasa değeri oldukça küçümseniyor ve sadece FTX’in pazar hakimiyetinde büyüdüğünü görüyorum. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden -%60+. Bu hafta sıçrayacağımızı varsayarsak 40 doları geri almalıyız.

Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina: Bu 3 Altcoin Büyük Servet Oluşturabilir!

Flood, bu 2 altcoin projesinde de güçlü kazançlar bekliyor

CoinGecko’ya göre, ölçeklenebilir Blockchain platformu Solana’nın yerel tokeni SOL, yazı yazılırken 29,3 dolardan işlem görüyor. Gün içinde kripto para, %5 düştü, ancak haftada %23’ten fazla düştü. Otomatik piyasa yapıcısı Nerve Finance’in (NRV) yerel kripto parası,  yazı yazılırken haftada %15’ten fazla düşüşle 1,81 dolardan işlem görüyor.

Kripto paraların her birinin kabaca 250 dolar ve 1 dolar değerinde olduğu 2015 yılından bu yana hem Bitcoin hem de Ethereum (ETH) biriktiren Flood, aynı zamanda  ABD doları kayıpları açısından kariyerinin en kötü işlem haftasını yaşadığını söylüyor. Flood konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Oldukça muhafazakar bir portföye rağmen kesinlikle en kötü USD haftamda, yeterince hedge olmadı. Sıradan 40 milyon dolarlık bir düşüş. Yine de geri almak zor olmayacak. Daha da önemlisi, portföy daha zayıf ve ETH + BTC toplamları tüm zamanların en yüksek seviyelerinde.

Tarihi Fiyat Hareketlerini Öngören Balina: Bu 3 Altcoin Büyük Servet Oluşturabilir!

İşte usta analist Flood’un başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Flood, Bitcoin’de çok önemli fiyat hareketlerini doğru bir şekilde öngördüğü bir geçmişe sahip. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’de geçtiğimiz dönemlerdeki yükselişleri de başarılı bir şekilde öngördü.

Ayrıca ünlü analist Flood, Bitcoin 17.638 dolarlık en düşük seviyeye kaymadan önce, 4 Aralık’ta kripto piyasasının mevcut geri çekilmesini doğru bir şekilde bildi. Yılın başında Flood, Bitcoin’in 2021’in çoğunu 50.000 doların üzerinde harcayacağına ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Synthetix’in yönetim tokeninin bu yıl 24 doların üzerinde işlem yapacağına dair cesur bir tahmin yaptı ve bunları da doğru öngördü.

 Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.