Tahminleriyle Ünlenen Analist: Cardano, Litecoin ve Zilliqa Bu Seviyelere Fırlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
Tahminleriyle Ünlenen Analist: Cardano, Litecoin ve Zilliqa Bu Seviyelere Fırlayacak!

Yüksek profilli kripto stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa’nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye neredeyse hazır olduğunu tahmin ediyor.

Michaël van de Poppe: Cardano çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip

Yeni bir videoda usta kripto analisti Michaël van de Poppe, 76.700 YouTube abonesiyle Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa (ZIL) tahminlerini paylaşıyor. Analist, Cardano (ADA)’nun Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı çok aylık konsolidasyonunu sona erdirmek için olgunlaştığını söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Menzili en yükseğe çıkarırsak, yeni bir dürtü dalgasına sahip olacağımızı ve koşmaya devam edeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir dürtü dalgasında, 0.0000235’te bu seviyede bir desteğe karşı direnç dönüşünüz olduğu gerçeğinin farkında olmalısınız. Bu olursa, genel olarak devamın olduğunu görebiliriz. 

Tahminleriyle Ünlenen Analist: Cardano, Litecoin ve Zilliqa Bu Seviyelere Fırlayacak!

Uzun vadeli grafiğe bakıldığında analist, ADA/BTC’nin boğa döngüsünün hala erken safhalarda olduğunu ekliyor. Çünkü Michaël van de Poppe, paritenin çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

Michaël van de Poppe: Cardano’nun fiyatı 2,40 dolara kadar fırlayacak

ADA/USD çiftine gelince Michaël van de Poppe, çiftin ani direncinin kırılmasının Cardano’yu 2,40 dolara kadar fırlatacağını söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence bu kırmızı çizgiyi (1.36 dolar) kırdığımızda, sadece önceki yüksek seviyeyi aşarız, konsolide etmeye başlarız ve daha sonra önceki kırıcı bir destek bölgesi en yüksek seviye haline geldiği için devam etmeye başlarız. Bu ters döndüğü sürece, hareket etmeye devam edeceğiz.

Michaël van de Poppe: Litecoin yükseliş dürtüsü dalgası için harika görünüyor

Kripto stratejisti, Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı %65’lik bir hareket başlatmaya hazır olduğunu söylediği Litecoin (LTC)’i de yakından takip ediyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Litecoin yükseliş dürtüsü dalgası için harika görünüyor.

Tahminleriyle Ünlenen Analist: Cardano, Litecoin ve Zilliqa Bu Seviyelere Fırlayacak!Kaynak:  Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: Zilliqa %120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır

Michaël van de Poppe’nin radarındaki bir başka kripto para, kurumsal çözümler için Blockchain platformu olan Zilliqa‘dır. Analiste göre, ZIL/BTC güçlü bir yükseliş trendinde ve şu anki 0.00000363 fiyatından %120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir önceki düşük seviyeyi, önemli destek seviyesini koruduğumuz için yeni bir koşu yapmaya hazırız ve yeni zirveyi kırmak üzereyiz. Sanırım 500 Satoshi’yi (0.00000500) geçeceğiz ve 800 Satoshi’ye (0.00000800) doğru bir koşu yapacağız.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Tahminleriyle Ünlenen Analist: Cardano, Litecoin ve Zilliqa Bu Seviyelere Fırlayacak!

Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.