Tahminleriyle Nam Salan Analist Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yeni Zirveler!

Kriptocat Haber Editörü
Tahminleriyle Nam Salan Analist Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yeni Zirveler!

Bir kripto para birimi araştırmacısı ve sosyal medya influencer’ı olan SmartContracter, artık tamamıyla merkezi olmayan finans (DeFi) tokenleri ve Ethereum’a yatırım yaptığını, Bitcoin’de tam anlamıyla sıfır yatırımı bulunduğunu açıkladı. İşte analistin söz konusu altcoin projelerine yönelik yorumları…

Analist: Bu altcoin projeleri ATH’ye çok yakın!

Analist, attığı tweet’ler ile Ethereum ve birkaç merkezi olmayan tokene dikkat çekti. Analist, Ethereum dışında Aave platformunun AAVE tokeni ve merkezi olmayan borsa (DEX) SushiSwap’in SUSHI’sinden bahsetti ve bunların gelişebileceğini belirtti.

SmartContracter, Twitter’da, merkezi olmayan finans tokenlerinin sektörün geri kalanından daha iyi performans gösterdiği bir “DeFi yazına” girdiğimize inandığını da birkaç kez belirtti. AAVE söz konusu olduğunda SmartContracter, kripto para biriminin yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini belirtiyor ve bunun dikkate değer olduğuna inanıyor. Analist, bu inancının ardındaki sebep olarak DeFi piyasasının geri kalanının yolu açtığını gösteriyor. Analiste göre aylarca süren konsolidasyondan sonra önceki direncin kırılmasıyla AAVE ani bir şekilde sıçrayabilir ve “2.000 doların üzerine çıkabilir.”

Tahminleriyle Nam Salan Analist Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yeni Zirveler!

DeFi alanı büyüyor

Son birkaç ayda, DeFi alanı inanılmaz bir hızla büyüdü. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere DeFiPulse rakamlarına göre, bir yıl önce toplam 960 milyon dolar alanda kilitliyken, bu rakam 79.5 milyar dolar. Benzer şekilde geçtiğimiz yıl 2.6 milyon ETH kilitliyken şu anda bu miktar 10 milyonun üzerinde. Maker, Compound, Aave ve Uniswap gibi projeler merkezi olmayan finanstaki bu milyar dolarlardan sorumlu projelerden bazıları.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.