SkyBridge Capital CEO’suna Göre Bitcoin Hala (BTC) Zirve Avcısı, Dogecoin ise Dijital Gümüş Olabilir

Kriptocat Haber Editörü
SkyBridge Capital CEO’suna Göre Bitcoin Hala (BTC) Zirve Avcısı, Dogecoin ise Dijital Gümüş Olabilir

SkyBridge Capital CEO’su, Bitcoin’in (BTC) kripto para üniteleri ortasında “zirve avcısı” olmaya devam ettiğini, Dogecoin‘in ise dijital gümüş olabileceğine inandığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg, SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci’nin Bitcoin’i desteklediğini ve para ünitesini altcoinlere kıyasla bir “zirve avcısı” olarak isimlendirdiğini bildirdi. Ayrıyeten, bu statü her vakit Litecoin‘e ilişkin olsa da DOGE’nin dijital gümüş haline gelebileceğine inanıyor.

Bitcoin’i Savunuyor

Önder kripto para ünitesi, bir aydır 60.000 doların altında bir aralıkta süreç görürken, Elon Musk’ın son tweetiyle 47.000 dolara kadar geriledi. Ancak Anthony Scaramucci, kripto para ünitesinin muazzam bir potansiyeli olduğuna inandığını lisana getirdi.

Scaramucci, Bitcoin’in şu anda kripto piyasa kıymetinin yaklaşık yüzde 40’ını elinde tuttuğunu, 2021 başladığında yüzde 70’i gördüğünü ve kripto para üniteleri ortasında “zirve avcısı” olarak üstünlüğünü sürdürdüğünü belirtti.

Dogecoin Hakkında Ne Düşünüyor?

Scaramucci, bu yıl birinci on kripto para ünitesine giren ve yazının yazıldığı sırada piyasa bedeli ile beşinci sırada yer alan DOGE konusundaki görüşünü paylaşırken, Dogecoin’in “dijital gümüş” olabileceğini belirtti. Bununla birlikte, SkyBridge Capital CEO’suna nazaran, DOGE, müşterilerinin birçok için ölçeğin çok ötesinde.

Elon Musk, DOGE’un en büyük güçlendiricisi oldu ve onu milyarder Mark Cuban izledi. Öte yandan Coinbase’in de DOGE’u listleyebileceğini duyurması, kripto para topluluğunda heyecana neden oldu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.