Sigmax.io, Yenilikçi Bir Ticaret Botu Sunuyor (Sponsorlu)

Kriptocat Haber Editörü
Sigmax.io, Yenilikçi Bir Ticaret Botu Sunuyor (Sponsorlu)

Global görünüm kripto para ve klâsik forex için iddia edilmesi zorken, Arbitraj ticareti, hem acemi hem de tecrübeli Altcoin ve Bitcoin yatırımcıları tarafından, yapılan süreçlerin azaltılmasına ve karların artırılmasına yardımcı olmak için giderek daha fazla kullanılmaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeniliçli Arbitraj Botu ile Tanışın

Arbitraj ticareti, global döviz borsalarında düşük alım ve yüksek satış yapmak için yaygın olarak kullanılan bir stratejidir ve güçlü getiri sağlama potansiyeli ile piyasada tanınan bir araçtır.

Geçmişten bugüne kadar, tüccarlar, başarılı alım satım yapabilmek için yalnızca değişim ve fiyat yapıları hakkında değil, birebir vakitte API’ler hakkında da detaylı bilgiye sahip olmalıydı.

Arbitraj Ticaretine Kolaylık Getiren Bot

Sigmax.io, oyun alanını dengeleyen yenilikçi bir ticaret botudur. Kolay algoritması ile kullanıcıların ortalarındaki fiyat farklarını belirlemek ve kullanmak için farklı borsalar ortasında tıpkı anda birkaç döviz çifti yerleştirmesine imkan tanır.

Sigmax.io platformunu kullanmaya başlamak çok kolay, tek yapmanız gereken bir hesap açmak, cüzdanınıza kripto para yatırmak ve çıkarınızı beklemektir. Kullanıcılar ayrıyeten ticaret yapmak için ünitelerini kullanabilirler ve varlık kıymetlerine bağlı olarak her 24 saatte bir para çekebilirler.

Sigmax.io Altcoin ve BTC Yatırımcıları için Arbitraj Aracı

Kullanıcılar, hesaplarına BTC, DOGE, ETH ve USDT dahil olmak üzere çeşitli para üniteleri ile hesapları ve paraları faal olduğunda para yatırabilirler. Bu süreç ile desteklenen 22’den fazla global kripto para borsası ile süreç yapmaya hazır hale gelirler ve yatırımcılara asgarî risk sağlayan bu süreci 12.000 pazar takip ediyor.

Birçok kripto para ünitesi borsası tıpkı döviz çiftlerini sunar lakin ortalarındaki oranlar %1 ila %15 ortasında değişebilir. Altcoin yahut BTC yatırımcısı için bu büyük bir yarar potansiyeli sunar. Sigmax.io bot, kullanıcılarının bir günde %2 ile %7 ortasında ortalama kâr elde etmelerini sağlar. Karlar, süreçten yalnızca 24 saat sonra çekilmeye hazır hale gelir.

70’den fazla Altcoin ve Bitcoin dahil olmak üzere muhakkak bir kripto para ünitesi ile piyasayı hakikat bir halde iddia etmek zordur. Sigmax.io bot, kullanıcıların rastgele bir vakitte birden fazla döviz çiftinde süreç yapmasına imkan tanır. Bot, arbitraj süreçlerini kolaylaştırarak ve potansiyel getirileri artırarak günümüzün dijital para yatırımcılarına yardımcı olmak için eksiksiz bir araçtır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.