Sıcak Gelişme: Türk Bitcoin Borsası 10 Yeni Altcoin Listeliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Sıcak Gelişme: Türk Bitcoin Borsası 10 Yeni Altcoin Listeliyor!

Türk Bitcoin ve kripto para borsalarında Bitexen, bir grup yeni altcoin projesini listelediğini duyurdu. Borsa son açıklamasına göre, STX, REEF, TVK, BAKE, COTI, FLM, CHR, ORN, MITH ve SAND’i platformuna ekledi.

Yerli Bitcoin borsası Bitexen, 10 altcoin projesini daha listeliyor

Yerli Bitcoin ve kripto para borsaları arasında yer alan Bitexen, platformuna yeni kripto para birimlerini eklemeye devam ediyor. Borsa son açıklamasına göre, 10 altcoin projesini daha listeledi. Bu altcoin projeleri şunlardır: STX, REEF, TVK, BAKE, COTI, FLM, CHR, ORN, MITH ve SAND. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla şu açıklamayı yaptı:

STX, REEF, TVK, BAKE, COTI, FLM, CHR, ORN, MITH ve SAND kripto paralarını ürün yelpazesine ekleyen Bitexen Dijital Varlık Alım Satım Platformumuz, 119 kripto para ve 13.806 işlem çiftiyle hizmet sunarken gelişmeye devam ediyor.

Yazım sırasında borsada listelenen kripto para sayısı 119’dur.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.