Sıcak Gelişme: Coinbase Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Sıçradı

Kriptocat Haber Editörü
Sıcak Gelişme: Coinbase Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Sıçradı

Bitcoin borsası Coinbase Altcoin Solana’yı listeledi. Borsadan yapılan açıklamada bugünden itibaren yani 20 Mayıs Perşembe gününden itibaren, işlem yapmadan önce SOL’un Coinbase Pro’ya müşterilerce aktarabileceği belirtildi. Likidite koşulları karşılanırsa ticaret 24 Mayıs Pazartesi Pasifik Saatiyle (PT) 09:00’da başlayacak.

Coinbase Altcoin Solana’yı listeliyor

Borsadan konuyla ilgili yapılan detaylı açıklamada şu ifadelere yer veriliyor:

Müşterilerimizden aldığımız en yaygın taleplerden biri, platformumuzda daha fazla varlık alıp satabilmektir. Listeleme sürecimizin şartlarına göre, zaman içinde standartlarımızı karşılayan daha fazla varlığı desteklemeyi umuyoruz. Son Internet Computer (ICP), Cartesi (CTSI), iExec (RLC), Mirror Protocol (MIR), Tellor (TRB), Tether (USDT), Ampleforth Governance Token (FORTH), 1inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN), Origin Token (OGN), Ankr (ANKR) Curve DAO Token (CRV), Storj (STORJ), Cardano (ADA), SushiSwap (SUSHI), Polygon (MATIC), SKALE (SKL), The Graph (GRT), Aave (AAVE), Bancor (BNT), Synthetix (SNX), Filecoin (FIL), NuCypher (NU), Wrapped Bitcoin (WBTC), Balancer (BAL), Ren (REN) ve Uniswap (UNI) ile birlikte bir çok koine destekler verildi. Coinbase, yeni dijital varlıklar için desteği araştırmaya devam ediyor.

Şimdi SOL’un Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağız. Likidite koşulları karşılanırsa ticaret 24 Mayıs Pazartesi Pasifik Saatiyle (PT) 09: 00’da SOL-USD, SOL-BTC, SOL-EUR, SOL-GBP ve SOL-USDT sipariş defterlerimizde alım satım ve tüm işlemler başlatılacak.

Solana nedir?

Solana (SOL), işlemler için ödeme yapmak üzere SOL kullanan merkezi olmayan bir bilgi işlem platformudur. Solana, proof of stake consensus algoritması ve  proof of history algoritması kombinasyonunu kullanarak blok zinciri ölçeklenebilirliğini geliştirmeyi hedefliyor. Sonuç olarak Solana, merkeziyetsizlikten ödün vermeden saniyede 50.000 işlemi destekleyebileceğini iddia ediyor.

Listeleme haberlerinin ardından Solana fiyatında %9’luk bir hareketlenme yaşandı. SOL fiyatı 47.96 Dolar Seviyesinden işlem görüyor.

Sıcak Gelişme: Coinbase Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Sıçradı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.