Sıcak Gelişme: Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Sıcak Gelişme: Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor!

Coinbase bugün önemli bir gelişmeyi açıkladı. Borsadan yapılan açıklamada 3 yeni Altcoin için listeleme yapılacağı belirtildi.

Coinbase 3 Altcoin’i listeliyor

Coinbase’den yapılan açıklamada listelenecek olan Altcoin’ler arasında Curve DAO Token (CRV), Internet Computer (ICP) ve Mirror Protocol (MIR) yer alıyor.

Curve, Ethereum’da verimli stablecoin ticareti için tasarlanmış bir borsa likidite havuzudur. CRV, Curve platformundaki yerel yardımcı program token’i olup platform yönetişiminde oy vermek için ve likidite sağlayıcıları için bir ödül olarak kullanılıyor.

Internet Computer (ICP), DFINITY Vakfı tarafından geliştirilen ve “interneti geliştiren bir blok zinciri ağı” olmayı hedefleyen bir katman-1 protokolüdür. Bu “internet bilgisayarı”, akıllı sözleşmeyle uyumlu, dağıtılmış bir ağ üzerinde “arka uç yazılımını barındırabilmesi için genel internetin işlevselliğini genişletmeyi” amaçlamaktadır. Mirror Protocol (MIR), kullanıcıların yansıtılmış varlıkları (mAssets) basmasını sağlayan bir DeFi protokolüdür. mAssets, gerçek dünya piyasalarında temel varlık fiyatlarını takip ederek traderlara gerçek dünyadaki varlıkların net fiyatına erişim sağlıyor.

Coinbase etkisi özellikle yeni koin’lerin borsada listelenmesi sonrasında açığa çıkan bir olgu olarak biliniyor. Coinbase’de listelenen koin’lerin fiyatında yaşanan keskin artışlar özellikle yatırımcıları son derece memnun ediyor. Şimdi yatırımcılar yukarıda ismi verilen 3 altcoin’in borsada listelenmesi sonuncunda nasıl bir fiyat hareketin olacağını merak ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.