Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat 10x Yaptı

Kriptocat Haber Editörü
Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat 10x Yaptı

Dev Bitcoin ve altcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa, bugün TSİ 14:00’te SHIBA INU (SHIB)’ı Innovation Zone platformuna ekleyeceğini açıkladı. SHIBA INU fiyatı 1 haftalık bir süreçte 10x’ten fazla arttı.

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: SHIBA INU (SHIB)!

Popüler Bitcoin ve kripto para borsası Binance, SHIB’i bugün Innovation Zone platformunda listeleyecek. Borsa kripto parayı SHIB/USDT ve SHIB/BUSD işlem çiftleri ile açacak. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, SHIBA INU’yu (SHIB) Innovation Zone platformunda listeleyecek ve SHIB/BUSD ve SHIB/USDT alım satım çiftleri için bugün TSİ 14:00’te ticareti açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak SHIB’yi borsaya yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer tokenlerden daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi token ticareti yapabildikleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. SHIB Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat 10x Yaptı

Binance, 10x yapan SHIBA INU (SHIB) konusunda uyardı!

Binance açıklamalarının devamında kripto paranınyüksek risk içeren nispeten yeni bir altcoin olduğuna dikkat çekiyor ve şunları söylüyor:

Yazım sırasında, ilk 1 , 2 ve 5 cüzdanların sırasıyla toplam arzın %50,5, %7,0 ve %3,0’ını tuttuğunu lütfen unutmayın. SHIB, normalden daha yüksek bir risk oluşturan nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle Binance listelemesinden sonra muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacak. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, SHIB’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve kripto parayı takas etmeyi seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, kripto para projesi “Dogecoin Katili” olarak piyasaya çıktı. Son günlerde ralli yapan altcoin’in fiyatı Binance haberi sonrasında daha fazla değerlendi. Altcoin’in fiyatı yüzde 45’lik ralli yaptı. Kısa süre önce altcoin projesini, Huobi, OKEx ve KuCoin listeledi. Kripto para 7 gün içinde ise 10 kattan fazla değer kazandı.

Sıcak Gelişme: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat 10x Yaptı

Altcoin projesi SHIBA INU (SHIB) nedir?

SHIBA INU (SHIB), merkezi olmayan topluluk inşasında bir deney ve Dogecoin‘e benzer başka bir meme kripto parasıdır. SHIB, SHIBA INU’nun yerel tokenidir ve merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap’i kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk token olacaktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.