Sıcak Gelişme: Binance, 5 Yeni Altcoin Çifti Listeleyecek!

Kriptocat Haber Editörü
Sıcak Gelişme: Binance, 5 Yeni Altcoin Çifti Listeleyecek!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 5 yeni altcoin çifti listeleyeceğini duyurdu. Borsa 28.05.2021 tarihinde “ETH/UAH, MATIC/BRL, SHIB/BIDR, SHIB/BRL ve SOL/EUR” işlem çiftleri için ticareti etkinleştirecek.

Binance, 5 yeni altcoin çifti listeleyeceğini duyurdu!

Piyasadaki öncü Bitcoin ve kripto para borsalarından olan Binance, 5 yeni altcoin çiftini platformuna ekleyeceğini duyurdu. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Borsa, 28.05.2021 tarihinde ETH/UAH, MATIC/BRL, SHIB/BIDR, SHIB/BRL ve SOL/EUR işlem çiftleri için alım satımı aktifleştirecek. Lütfen unutmayın: BRL, EUR ve UAH, itibari para birimleridir ve başka herhangi bir kripto para birimini temsil etmemektedir. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Borsa, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Desteğiniz için teşekkürler!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Popüler Analist İddialı: Bu 6 Altcoin Haziran’da Patlayacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.