Şeyma Subaşı Kripto Para İle Gündem Oldu: SYMS Borsada Listelendi!

Kriptocat Haber Editörü
Şeyma Subaşı Kripto Para İle Gündem Oldu: SYMS Borsada Listelendi!

Bir ünlü düşünün, özel hayatıyla gündem olan. Çoğu zaman ismini duyduğumuz bir ünlü olsun. Şeyma Subaşı desem yine mi diyeceksiniz. Ama bu sefer farklı bir şekilde gündemde. Şaka gibi gelecek ama Şeyma Subaşı kripto para birimi haline geldi. Üstelik koin bir borsada da listelendi.

Çıkan kripto para: Şeyma Subaşı SYMS koin

Kripto para biriminin kimler tarafından çıkarıldığı bilinmiyor. Ancak telegram grubunun dahi olduğu görülüyor. Telegram grubunun açıklama kısmında ise Subaşı’ya ait olan “Herkesi mutlu edemezsin, çünkü pizza değilsin” ifadesi yer alıyor.

Şeyma Subaşı Kripto Para İle Gündem Oldu: SYMS Borsada Listelendi!

Şeyma Subaşı’nın ismiyle çıkarılan koin’in şimdi yaklaşık 85 yatırımcısı bulunuyor. Fiyat ise yaklaşık olarak 1.5 Dolar seviyesinde bulunuyor.

SYMS aynı zamanda bir meme coin

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere İnternet aleminde daha çok mizah konusu olarak öne çıkan içeriklere verilen bir isim olan meme kavramı, kripto para dünyasında yoğun olarak kullanılan bir kavram.

Mizah durumu söz konusu olsa da Dogecoin örneğinde olduğu yatırımcısına önemli ölçüde gelir getirme gibi bir gerçekliği de içerisinde barındırıyor. Bu bağlamda meme coin’ler 2021 yılının yıldızı haline geldiler. Bitcoin’in düşmesi sonucu sert darbe yiyen mem coin’ler yine de yatırımcılar için vazgeçilmez olan konumlarını sürdürüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.