Santiment’e Göre Balinalar Ethereum’ları (ETH) Satmıyor ve Bitcoin (BTC) Alıyor

Kriptocat Haber Editörü
Santiment’e Göre Balinalar Ethereum’ları (ETH) Satmıyor ve Bitcoin (BTC) Alıyor

Santiment şirketi tarafından sağlanan bilgiler, kripto para balinalarının düşüşte Bitcoin aldığını ve Ekim ayından bu yana ellerinde tuttukları ETH’den ayrılmak için ivedi etmediklerini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Santiment analitik takımı, Bitcoin ve Ethereum‘u izleyen en âlâ göstergelerinin son davranışları hakkında bir rapor yayınladı. Rapora nazaran, kripto para balinaları düşüşteki varlıklarına daha fazla Bitcoin ekliyor ve geçen yılın Ekim ayı başlarında satın aldıkları Ethereum’u sıkı sıkı tutuyorlar.

100-1.000 BTC Cüzdan Sayısı İstikrarlı Bir Formda Artıyor

Santiment bilgilerine nazaran, büyük Bitcoin sahipleri mevcut BTC düşüşünden yararlanıyor ve başkan kripto para ünitesini satın almaya devam ediyor. Ayrıyeten 100-10.000+ Bitcoin tutan cüzdan sayısı neredeyse üç haftadır istikrarlı bir formda artıyor.

Santiment’e Göre Balinalar Ethereum’ları (ETH) Satmıyor ve Bitcoin (BTC) Alıyor

Borsalardaki Bitcoin arzı, Mayıs ayı sonlarında yaşanan son düşüşten evvel büyük bir artış gördükten sonra geriledi. Yani kripto para ünitelerinin büyük bir kısmı artık kripto para borsalarından soğuk depo adreslerine taşınıyor.

Santiment, bunun bir yükseliş işareti olduğunu vurguluyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.