Santiment: Balina Çılgınlığı! Bu 6 Altcoin Ralliye Hazır Görünüyor

Kriptocat Haber Editörü
Santiment: Balina Çılgınlığı! Bu 6 Altcoin Ralliye Hazır Görünüyor

Ünlü kripto analitik firması Santiment, Bitcoin ve Ripple (XRP) balinalarının hareketlerini araştırıyor ve beş altcoin projesinin yükselişin zirvesinde olduğunu tahmin ediyor.

Santiment: Bitcoin balinaları, derin bir Bitcoin düzeltmesinin ortasında birikiyor!

Firmanın verileri, 10.000 BTC veya daha fazlasına sahip olan Bitcoin balinalarının, derin bir Bitcoin düzeltmesinin ortasında hala lider kripto para birimini biriktirdiğini gösteriyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çok büyük Bitcoin balina adresleri (10.000’den fazla BTC’ye sahip) özellikle iki hafta önce tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra fiyatlar değiştikçe daha da zenginleşmeye ve birikmeye devam ediyor. 5 Nisan’dan bu yana bu adreslere toplamda yaklaşık 90.000 BTC (4,92 milyar ABD doları) eklendi.

Santiment: Balina Çılgınlığı! Bu 6 Altcoin Ralliye Hazır GörünüyorKaynak: Santiment

Ali Martinez: 19 yeni XRP balinası! Altcoin yeni yılın zirvelerine çıkabilir

Geçtiğimiz iki hafta içinde BTC, 47.000 dolarlık destek seviyesini test ederek yaklaşık %15 düştü. On-chain analist Ali Martinez, Santiment’in XRP balinalarının fiyat 1,40 dolar civarında seyrederken aktif olarak daha fazla token satın aldığını gösteren verilerinin altını çiziyor. Ali Martinez konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP balinaları bir satın alma çılgınlığına girdi. Santiment, 23 Nisan’dan bu yana 1.000.000’den fazla XRP’ye sahip 19 yeni adresin ağa katıldığını ortaya koyuyor. Daha fazla yukarı yönlü baskı, bu kripto para birimini yeni yılın zirvelerine taşıyabilir.

Santiment: Balina Çılgınlığı! Bu 6 Altcoin Ralliye Hazır GörünüyorKaynak: Santiment/Ali Martinez

Santiment: Bu 5 altcoin ralli için hazır görünüyor

Santiment ayrıca, “toplam günlük aktivite” için trend çizgilerini ve “günlük aktif mevduatlar” için trend çizgilerini gösteren zincir içi ölçümlere dayalı olarak ralli için hazır olabilecek beş altcoin projesini vurguluyor. CoinGecko’ya göre, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.780 dolar civarında dolaşan Ethereum, vurgulanan göstergeye bakıldığında hala güçlü yükseliş sinyalleri gösteriyor.

Santiment: Balina Çılgınlığı! Bu 6 Altcoin Ralliye Hazır GörünüyorKaynak: Santiment

Son zamanlarda birçok yeni Ethereum adresi oluşturuldu ve bu kripto paranın yeni zirvelere taşınmasına yardımcı oluyor. Santiment’in günlük aktif mevduatlarına dayalı olarak vurguladığı ve aktivite eğilim çizgilerine dikkat ettiği en düşük piyasa değerine sahip kripto para, Brave Browser’ın Basic Attention Token’idir (BAT).  Diğer üçü: merkezi olmayan finans (DeFi) projesi Maker (MKR), oyun tokeni Enjin (ENJ) ve sanal gerçeklik projesi Decentraland (MANA)’dır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.