Safemoon Fiyatı Parabolik Oluyor! Bir Doge Rallisi Olacak Mı?

Kriptocat Haber Editörü
Safemoon Fiyatı Parabolik Oluyor! Bir Doge Rallisi Olacak Mı?

Safemoon fiyatı son zamanlarda dev yükseliş gösterdi ve 0.0000009 dolardan 0.000014 dolara yükseldi. Ne yazık ki fiyat bir ölçüde düştü. Ancak uzmanlara göre Dogecoin’in devasa rallisi, önümüzdeki günlerde benzer bir ralli yaşayabilecek başka bir varlığın da önünü açmış olabilir. Bununla birlikte, birçok kişiye Safemoon, farklı bölümlerden büyük ilgi görmesiyle dikkat çekiyor. Sonuç olarak, Safemoon, CoinMarketCap verilerine göre, coin’i takip eden kişi sayısı açısından Bitcoin’i geçti.

Safemoon fiyatı 0.001 doları görebilecek mi?

Coinpedia’dan Sahana Vibhute’a göre son birkaç günde Safemoon fiyatının yükseliş kazanması coin’i tamamen parabolik hale getirebilir. Vibhute’a göre Safemoon ekosistemi tarafından traderları tokeni tutmaya zorlamak için uygulanan stratejilerden biri, bir “Satış” işlemi için yüksek ücret almak. Borsalar genellikle herhangi bir işlem için bir üretici veya alıcı ücreti alır. Ancak Safemoon durumunda, platform bir satış işlemi sırasında %10 işlem ücreti alır. Fiyat nispeten düşük olduğundan, %10 çok büyük olmayabilir, ancak diğer platformlarla karşılaştırıldığında önemli olabilir.

Safemoon Fiyatı Parabolik Oluyor! Bir Doge Rallisi Olacak Mı?

Kriptokoin.com olarak daha önce bir yazımızda da bildirdiğimiz üzere birçok uzman, kullanıcıları sabitleme ve kripto para üzerindeki alım satım faaliyetini caydırma girişimi olarak bu sistemi kusurlu buluyor. Ancak incelemeler, balina sahiplerinin daha küçük ölçekli alıcılara yönelik sürekli dump hareketini sonlandırmak için gerekli bir adım olarak bu önlemi açıklıyor.

Yazım sırasında Safemoon, 0.00000835 dolardan işlem görüyor. 12 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0001094 doları gördü ve o zamandan beri %23.7 oranında düştü. Yazım sırasında da son 24 saatte %2.6 oranında kayıp yaşadığı görülüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.