Robinhood CEO’su, Gizemli Dogecoin (DOGE) Balinasıyla İlgili Soruları Yanıtladı

Kriptocat Haber Editörü
Robinhood CEO’su, Gizemli Dogecoin (DOGE) Balinasıyla İlgili Soruları Yanıtladı

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya nazaran kesin olan bir şey var. En büyük DOGE cüzdanının sahibinin Binance olmadığından emin. Ayrıyeten, kelam konusu cüzdanın arkasındaki öteki rastgele bir takasın olduğuna da kuşkuyla bakıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto trader’ları, var olan en varlıklı Dogecoin (DOGE) cüzdanına kimin sahip olduğunu belirlemeye çalışıyor. Bahsedilen cüzdanda 12.73 milyar dolar bedelinde 36.71 DOGE tutuluyor.

Tıpkı adresin 28.061971 DOGE süreç geçmişi de kelam konusu. Bu Dogecoin ölçüsü 28 Haziran 1971 tarihe işaret ediyor. Yani Elon Musk’ın doğum gününe. Lakin Musk buna rağmen, mümkün sahip olarak Vladimir Tenev’in ticaret devi Robinhood’a işaret ediyor. Tenev ise durumun bu olmadığını söylüyor.

“Elimizde tuttuğumuz tüm coin’ler, müşterilerimiz için holdinglere erişim sağlama hedefine yöneliktir. Tescilli olarak sakladığımız coin’lerin hiçbirinde yahut buna misal rastgele bir şeyde değerli bir konumumuz yoktur.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya nazaran kesin olan bir şey var. En büyük DOGE cüzdanının sahibinin Binance olmadığından emin. Ayrıyeten, kelam konusu cüzdanın arkasında rastgele bir öbür borsanın olduğuna da kuşkulu yaklaşıyor.

“Elon toplam arzın %30’una sahip, Binance’e ilişkin değil. Kullanım biçimi sebebiyle bir borsaya ilişkin olduğundan önemli kuşku duyuyorum. Yanılıyor olabilirim. Sana kim söyledi? Kaynağını denetim etmek isteyebilirsin. Her şey gönlünce olsun.”

Musk, istekli bir Dogecoin destekçisidir. Robinhood da perakende trader’ların DOGE satın almasının esas yollarından bir adedidir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.