Ripple’da Balina Hareketliliği: Dev Borsalara Yüzmilyonlarca XRP Aktı!

Kriptocat Haber Editörü
Ripple’da Balina Hareketliliği: Dev Borsalara Yüzmilyonlarca XRP Aktı!

Ripple’da balina hareketliliği yaşanıyor. DLT devi Ripple ve ABD merkezli iki büyük kripto para borsası 120 milyon XRP’yi taşıdı. İşte işlemlerin detayları…

Ripple ve en iyi borsalar 116,5 milyon XRP’yi taşıyor!

Yakın zamanda yayınlanan Blockchain verileri, son 15 saat içinde Ripple ve birkaç en iyi kripto para borsası tarafından devasa miktarda XRP aktarıldığını gösteriyor. Bunlardan ikisi ABD merkezli popüler kripto izleme botu Whale Alert tarafından paylaşıldı. Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, geçtiğimiz 15 saat içinde, piyasa değeri açısından en büyük yedinci kripto parada 182 milyon dolar taşındı. Bu işlemler, üç büyük borsa -Coinbase, Bittrex ve Binance- ve San Francisco merkezli Ripple Labs tarafından gerçekleştirildi.

Ripple’da Balina Hareketliliği: Dev Borsalara Yüzmilyonlarca XRP Aktı!

Coinbase, yaklaşık altı saat önce cüzdanları arasında 62 milyon kripto para taşıyarak en büyük XRP partisini gönderdi. Bir sonraki en büyük işlem Binance’in 29,5 milyon XRP almasıydı. Ayrıca Seattle merkezli Bittrex ticaret platformu, Upbit borsasına 25 milyon XRP aktardı. Ünlü Blockchain şirketi Ripple, Bithomp’tan alınan verilere göre, Çin’deki en büyük borsa olan Huobi’ye hacim olarak devasa miktarda XRP (dört milyon token) transfer etti.

Şirket, bu hafta Huobi’ye günde dört milyon XRP gönderiyor

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Ripple, bu hafta Huobi’ye günde dört milyon XRP gönderiyor, yani 6 milyon dolar değerinde kripto para aktarıyor. Geçen hafta, bu şirketler arasındaki günlük XRP transferlerinin değeri 5,5 milyon token veya 8,3 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Ripple’da Balina Hareketliliği: Dev Borsalara Yüzmilyonlarca XRP Aktı!

Yedinci en büyük kripto para birimi XRP, yazım sırasında yüzde 3 oranında artışla 1,58 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler büyük altcoin şu anda 55,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 12,1 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ripple (XRP) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.