Ripple, Umman’ın En Büyük İkinci Bankası BankDhofar ile Ortaklık Kurdu

Kriptocat Haber Editörü
Ripple, Umman’ın En Büyük İkinci Bankası BankDhofar ile Ortaklık Kurdu

Ripple, RippleNet aracılığıyla hudut ötesi taşınabilir ödemeleri kolaylaştırmak için Umman’ın en büyük ikinci bankası olan BankDhofar ile paydaşlık kurdu. Duyuru Ripple’ın blog sitesi üzerinden yapıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İştirak, Bank Dhofar’ın Ripple’ın global ödeme ağına katıldığı ve Hindistan’a gerçek vakitli ödemeler için Hindistan’ın özel kesim bankası IndusInd Bank ile ilişki kurabileceği manasına geliyor.

Bank Dhofar müşterileri, BankDhofar’ın taşınabilir bankacılık uygulaması aracılığıyla Hindistan’daki mevduat hesaplarına 1.000 OMR’ye kadar (yaklaşık 2.600 ABD Doları) anında transfer yapabilecekler.

Ripple‘ın Güney Asya ve Orta Doğu genel müdürü Navin Gupta bahis hakkında şunları söyledi:

”Yaklaşık yarım milyon bireyle, Hint topluluğu Umman Sultanlığı’ndaki en büyük göçmen topluluktur ve Bank Dhofar bunların birçoğuna Umman’daki en büyük ikinci banka olarak hizmet vermektedir. Salgına karşın, insanların hala sevdiklerine meskene para göndermesi gerekiyor.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.