Ripple, SEC Davasından Sonra Halka Arz Planı Olduğunu Doğruladı

Kriptocat Haber Editörü
Ripple, SEC Davasından Sonra Halka Arz Planı Olduğunu Doğruladı

Consensus 2021’de konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple‘ın SEC’e karşı açılan davadan sonra halka açılmayı planladığını doğruladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple Labs, SEC davası sonuçlandıktan sonra halka arz edilmiş bir şirket olmayı planlıyor. Şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, Consensus 2021’de bunu doğruladı.

Çarşamba günü gerçekleşen Consensus 2021’de konuşan Garlinghouse, şirketin birinci olarak 2020’nin başlarında nasıl halka açılabileceğine dair seçenekleri incelediğini söyledi. Fakat SEC’in bu yılın sonlarında açtığı dava bu planların duraklamasına neden oldu. Bununla birlikte, Ripple dava sona erdikten sonra hala bu yola girmeyi planlıyor. Şimdiye kadar firma, davada ufak kazanımlar elde etmiş görünüyor.

Galirghouse, “Ripple’ın halka arz edilmiş bir şirket olma mümkünlüğü bir noktada çok yüksek” yorumunu yaptı lakin “SEC davasının” kıymetli bir mani olduğunu kabul etti. SBI Group CEO’su Yoshitaka Kitao, Garlighouse’dan bir ay evvel Ripple’ın SEC davasından sonra halka açılacağını söylemişti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.