Ripple Kâhini’nden Meteorik XRP ve Ethereum Tahmini: Yüzde 500!

Kriptocat Haber Editörü
Ripple Kâhini’nden Meteorik XRP ve Ethereum Tahmini: Yüzde 500!

Popüler trader ve analist Credible Crypto, ikinci en büyük ve beşinci en büyük kripto paraların Bitcoin’e benzer bir şekilde toparlanacağını söylüyor. Analist, popüler altcoin projeleri Ethereum ve Ripple (XRP)’a yönelik kritik hedefler veriyor. Credible Crypto’ya göre, Ethereum ve Ripple Bitcoin’e benzer şekilde yüzde 500’lük bir meteorik artış görecek.

Credible Crypto: Ethereum artık lideri takip etmek istiyor! 3.000 dolar sadece başlangıç

Bir dizi tweet’te usta analist Credible Crypto, Ethereum’un 2017’nin en yüksek seviyesini kırdıktan sonra fiyatı üçe katladığından Bitcoin tarafından ortaya konan senaryoyu takip ettiğini söylüyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC’nin 20.000 doları kırıp birkaç hafta içinde 60.000 dolara uçtuğunu hatırlıyor musunuz? ETH artık lideri takip etmek istiyor. 3.000 dolar sadece başlangıç.

Credible Crypto: Etheruem en az 8.000 – 10.000 dolara ulaşacak!

Bir takipçi tarafından analistten Ethereum için bir fiyat hedefi belirtmesi istendiğinde, Credible Crypto ikinci en büyük kripto para biriminin “en az 8.000 – 10.000 dolara” ulaşmasını beklediğini ortaya koyuyor. Şu anda Ethereum 3.500 doların biraz altında işlem görüyor, yani Credible Crypto’nun öngörüsü gerçekleşirse fiyat %130 ile %190 arasında yükselebilir.

Ripple Kâhini’nden Meteorik XRP ve Ethereum Tahmini: Yüzde 500!

XRP durumunda Credible Crypto, kripto paranın Ethereum’a benzer bir senaryoyu izleyeceğini söylüyor. Kripto para trader’ı ve etkileyicisi, 90 sent ile 1 dolar arasında fiyatlandırıldığında XRP’de bir hisse satın aldı. XRP şu anda 1,45 dolardan işlem görüyor. Bazı yatırımcılar XRP varlıklarının bir kısmını satmış olsa da kripto para şu anda %45 ile %60 arasında arttı.

Credible Crypto: Ripple Ethereum’a benzer bir senaryoyu izleyecek

Credible Crypto, piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para geri çekilirse XRP varlıklarını artıracağını söylüyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İdeal teklif” bölgesinde, tekliflerimin daha önce doldurulduğu noktaya göre yaklaşık %60 arttı. Şimdi H4 tedariğine giriyoruz. Burada bazı kârlar kilitleniyor ve düşüş olursa yeniden yüklenecek. XRP…

Ripple Kâhini’nden Meteorik XRP ve Ethereum Tahmini: Yüzde 500!Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Ethereum ve XRP dışında Credible Crypto, Bitcoin tahminini de paylaşıyor. Analist muhtemelen fiyatın, 52.000 dolar seviyelerine düşeceğini belirtiyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Lider kripto para birimi, yazı yazılırken 56.000 doların biraz altında işlem görüyor. Bu yüzden direnişte temkinli davranıyoruz. Eğer alırsak muhtemelen 52.000 dolara bakarım. BTC.

Ripple Kâhini’nden Meteorik XRP ve Ethereum Tahmini: Yüzde 500!Kaynak: Credible Crypto/Twitter

İşte Ripple Kâhini Credible Crypto’nun nokta atışı tahminleri

Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara geri çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi. Bunun dışında analist, Ripple’ın kısa vadeli bazı fiyat hareketlerini de doğru öngördü.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.