Ripple Kâhini’nden Dev XRP ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeler!

Kriptocat Haber Editörü
Ripple Kâhini’nden Dev XRP ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeler!

Geniş çapta takip edilen usta kripto analisti Credible Crypto, Ripple (XRP) ve Bitcoin’in kripto piyasasında devam eden düzeltmenin ortasında beklenmedik rallileri gerçekleştirebileceğine inanıyor.

Credible Crypto: Ripple fiyatı ralli için olgun görünüyor

Yeni bir tweet’te ünlü analist Credible Crypto, 209.000 takipçisine, XRP‘nin piyasa katılımcıları Ripple’ın yerel tokeni üzerinde düşüşe geçtiğinde büyük bir sıçramayı ateşlediğini gördüğünü söylüyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yani, başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum ama bu bir short squeeze. Ralli için olgun görünüyor. XRP…

Ripple Kâhini’nden Dev XRP ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeler!Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto: Short’lar ATH yaptı! Ripple’da ufukta bir short squeeze olabilir

Bir kripto parayı açığa satarak düşeceğine bahse giren yatırımcılar, fiyatta ani bir artışla pozisyonlarını terk etmeye zorlandıklarında bir short squeeze olur. Bu fenomen, açığa satış yapanları daha büyük kayıplardan kaçınmak için kripto parayı satın almaya zorlar ve bu da fiyatı daha fazla yükseltir. 

Credible Crypto, XRP’deki short’ların kripto borsası Bitfinex’te tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu gösterirken kripto para önemli bir destek seviyesinin üzerinde geziniyor. Analiste göre, bu da ufukta bir short squeeze olabileceğini ima ediyor. Bitcoin’e gelince analist, önde gelen kripto paranın patlayacağına ve birçok yatırımcıyı inançsız bırakacağına inanıyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aşağıdaki yapıyı biliyorum LOOKS bear flag-y taşıyor ama aynı zamanda aşağı yönde tamamlanmış bir 5-3-5 (ABC) görüyorum. Bu da dibin içeride olduğu anlamına gelir. Bu ‘ayı bayrağını’ görmek şaşırtıcı olmaz. Yukarı kırılması için BTC’yi izliyorum.

Ripple Kâhini’nden Dev XRP ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeler!Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto: BTC’de yükseliş zamanı ve 150.000 dolarlık bir zirve görülebilir

Kripto analisti, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave teorisine güveniyor. Credible Crypto’ya göre, şimdi BTC’de yükseliş zamanı ve 150.000 dolarlık bir zirve görülebilir. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Mart ayındaki ‘Covid çöküşü’ sırasında BTC 3.000 dolara düştüğünde nasıl hissettiğinizi hatırlıyor musunuz? Şimdi aynı şekilde hissediyorsan, çünkü öyle yapmalısın. Beş dalgalı bir döngüde, tipik olarak iki BÜYÜK düzeltme vardır: iki ve dört dalga. Mart 2020 eskiydi. Bu sonuncusu. Her ikisi de yeni ATH’lerden önce gelir.

Ripple Kâhini’nden Dev XRP ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyeler!Kaynak: Credible Crypto/Twitter

İşte Ripple Kâhini Credible Crypto’nun başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, usta analist Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara geri çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi. Bunun dışında analist, Ripple’ın kısa vadeli bazı fiyat hareketlerini de doğru öngördü.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.