Ripple Kâhini: Bu, Her Şeyin Sonuna İşaret Edebilir! XRP Çakılabilir

Kriptocat Haber Editörü
Ripple Kâhini: Bu, Her Şeyin Sonuna İşaret Edebilir! XRP Çakılabilir

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve Ripple Kâhini olan Credible Crypto, kripto boğa piyasasının zirvesine ulaşmaya yardımcı olabileceğine inandığı, yaygın olarak kullanılan bir göstergeye baktığını söylüyor.

Credible Crypto: Bu gösterge, boğa piyasasının sonuna işaret edebilir!

Yeni bir tweet’te Credible Crypto, 188.700 takipçisine Bitcoin Hakimiyet Endeksi’nde önemli bir seviyeyi izlediğini ve bunun patlama döngüsünün sonunu potansiyel olarak işaret edebileceğini belirtti. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin’lerinizden ne zaman kar elde etmeye başlamanız gerektiğini bilmek ve bu boğa koşusunun olası bir sonu konusunda ihtiyatlı olmaya başlamak ister misiniz? BTC hakimiyeti %30’un altına düştüğünde… O zamana kadar çok erken satıyorsunuz.

Ripple Kâhini: Bu, Her Şeyin Sonuna İşaret Edebilir! XRP ÇakılabilirKaynak: Credible Crypto/Twitter

Bitcoin Hakimiyet Endeksi, yatırımcıların diğer tüm kripto paralara göre BTC’nin değerini ölçmek için güvendikleri bir ölçümdür. Düşen bir Bitcoin Hakimiyet Endeksi, BTC’nin altcoin’lere karşı değer kaybettiğini gösteriyor. Ayrıca diğer tokenlerin BTC’den daha fazla değer kazandığını da gösterebilir.

Credible Crypto: Bitcoin hakimiyeti, daha düşük seviyelere doğru kanamaya devam edecek

2018’de Bitcoin hakimiyeti, kripto patlama döngüsü durmadan önce %35’e kadar düştü. Mevcut boğa piyasasında Credible Crypto, yatırımcıların altcoin’lere daha fazla sermaye tahsis etmesini beklediği için endeksin düşeceğine inanıyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu sefer, o zamandan daha aşağıya inmemizi bekliyorum. Fon açısından bakıldığında, başlangıcından bu yana piyasaya giren altcoin miktarı giderek artıyor. O halde, alan büyüdükçe BTC hakimiyetinin zamanla azalmaya devam edeceği mantıklıdır. Düşük BTC  hakimiyeti, herşeyin sonuna işaret edebilir. BTC hakimiyeti, daha önce gördüğümüzden daha düşük seviyelere kanamaya devam edecek.

Ripple Kâhini: Bu, Her Şeyin Sonuna İşaret Edebilir! XRP ÇakılabilirKaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto: Ripple fiyatı 1,14 dolara kadar düşebilir

XRP’ye bakıldığında analist, Ripple (XRP)’ın doğal varlığının 1,45 dolarlık önemli bir desteği tutamaması durumunda 1,14 dolara kadar düşebileceğine dair bir uyarı yayınlıyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradaki desteğimizi yavaş yavaş ezmeyi isteyen biri değilim. Bu seviyeden daha güçlü bir hareket görmek isterdim. Yeşil bölge korunduğu sürece iyiyiz, ancak kaybediyoruz ve bir sonraki adımdan önce olumsuz yönde (noktalı yeşil çizgi) bir düşüş görebiliyoruz. XRP…

İşte Ripple Kâhini Credible Crypto’nun başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara geri çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi. Bunun dışında analist, Ripple’ın kısa vadeli bazı fiyat hareketlerini de doğru öngördü.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.