Ripple Kâhini: Bu 7 Altcoin’den Aldım! Ay’a Gidiyorlar

Kriptocat Haber Editörü
Ripple Kâhini: Bu 7 Altcoin’den Aldım! Ay’a Gidiyorlar

Yakından takip edilen usta analist Credible Crypto, piyasa çapındaki en son düzeltme sırasında aldığı yedi altcoin projesini açıklıyor.

Credible Crypto: Bu 7 altcoin projesinden satın aldım! Güçlü geliyorlar…

Yeni bir tweet’te başarılı analist Credible Crypto, bazı büyük piyasa değerine sahip altcoin’lerin herhangi bir dramatik fiyat düşüşü olmadan ani düzeltme sırasında güçlü görünmeye devam ettiğini iddia ediyor. Analiste göre dip, önemli bir satın alma fırsatı sağlıyor.

Usta analist, Ripple’ın yerel varlığı XRP, merkezi olmayan genel ağ Hedera Hashgraph (HBAR), en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), merkezi olmayan uygulama merkezi EOS, Bitcoin forku Litecoin (LTC) ve gizlilik odaklı kripto para Zcash (ZEC)’ten satın aldığını açıkladı. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyükler bu düşüşe kesinlikle çok iyi bakıyorlar. Sosu satın almak istediğinizde tam olarak görmek istediğiniz şey budur. XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC yükleniyor.

Credible Crypto: Tekrar edeceğim! BCH’ye yeterince maruz kalmadınız

Credible Crypto, yaklaşık 200.000 takipçisinin muhtemelen yeterince Bitcoin forkuna sahip olmadığını varsayarak, Bitcoin Cash‘i özellikle vurgulamaya devam ediyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tekrar edeceğim. BCH’ye yeterince maruz kalmadınız.

Ripple Kâhini: Bu 7 Altcoin’den Aldım! Ay’a GidiyorlarPopüler altcoin BCH grafiği – Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto: Aya gidiyoruz bebeğim! Popüler altcoin HBAR’da 5,00 doları alacağız

Credible Crypto, popüler altcoin projesi Hedera Hashgraph’ın bir derinlemesine analizini yapıyor ve 5 dolarlık fiyatlara işaret ediyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2,00 dolar – 5,00 doları alacağız. HBAR…

Ripple Kâhini: Bu 7 Altcoin’den Aldım! Ay’a GidiyorlarKaynak: Credible Crypto/Twitter

Analiste göre, ivme kazanmak ve ralliye başlamak için HBAR‘ın gücünü 0,35 dolar aralığının üzerinde tutması gerekiyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İnsanlar, “HA bu pompanın uzun ömürlü olmayacağını biliyordu, böyle bir pump ve dump” diyecek. Kardeş gibi, pompa da 0.24 dolardan başladı ve şu anda 0.34 dolardan işlem görüyor, bu da %40 daha yüksek seviyeler demek. Ne istiyorsun lol. HBAR.  Fiyat keşfinin güzel yanı bu, hiçbiri yok. Ay’a gidiyoruz bebeğim.

İşte Credible Crypto’nun başarılı öngörüleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara geri çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi. Bunun dışında analist, Ripple’ın kısa vadeli bazı fiyat hareketlerini de doğru öngördü.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.