Ripple, Huobi’ye XRP Göndermeye Devam Ediyor

Kriptocat Haber Editörü
Ripple, Huobi’ye XRP Göndermeye Devam Ediyor

Ripple, öteki bir XRP yığınını tanınan kripto para borsası Huobi’ye taşıdı ve üst seviye kripto para borsalarının birbirleri ortasında 110 milyon token aktarmasına yardımcı oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Whale Alert kripto izleme platformu, son 15 saatte yapılan yaklaşık yarım düzine kadar büyük XRP süreci hakkında birkaç tweet yayınladı. Fintech devi Ripple, Huobi’ye nizamlı XRP transferlerini devam ettiriyor.

106 Milyon XRP Taşındı

Whale Alert, geçtiğimiz 15 saat içinde birkaç büyük dijital borsa da dahil olmak üzere bir dizi kuruluş tarafından yedi büyük XRP süreci yapıldığını duyurdu. En çok bahsedilen borsalar kripto para devleri Binance ve Huobi idi.

En büyük XRP ölçüsü Binance’den Huobi’ye gönderildi: 40 milyon token. Ek olarak, bu iki platform birbirleri ortasında 30 milyon XRP daha transfer etti. Bitfinex 20 milyon token’ı Huobi’ye aktardı. Whale Alert ayrıyeten anonim bir kripto balinasının 7,498,000 token’ın ABD merkezli Kraken borsasına kaydığını bildirdi. Bu platformlar ortasında taşınan toplam XRP ölçüsü 161.626.716 dolara eşit.

Ripple, Huobi’ye XRP Göndermeye Devam Ediyor

Ripple 100 Milyon XRP Hür Bıraktı

Ripple, Çin’in en büyük ticaret şirketi Huobi’ye bir hafta daha tertipli XRP transferini sürdürdü. Geçtiğimiz hafta, Brad Garlinghouse’un öncülük ettiği blockchain devi, Çinli firmaya her biri 5.5 milyon XRP’lik yedi günlük süreçle 38.5 milyon XRP gönderdi.

Her hafta, günlük transferin boyutu azalıyor ve geçen hafta boyunca 7.066 milyona ulaştı. Ripple’ın RL18-VN cüzdanından (bugün ve Pazar günü yapılan) son iki süreç, bu hafta Ripple’ın günde 4.087.900 token gönderdiğini gösteriyor.

Bununla ilgili datalar, XRP süreçlerini izleyen Bithomp tahlil platformu tarafından sağlanıyor. Huobi’ye yapılan bu daima XRP transferlerinin hedefi net değil ve Ripple bu bahiste rastgele bir yorum sunmuyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.